Parametry rysunku jennifer lopez

Amerykańska ikona stylu Jennifer Lopez od pierwszegoDni jej udanej kariery wokalnej stały się nie tylko utalentowaną aktorką, dobrą piosenkarką i stylową fashionistką, ale także atrakcyjną i seksowną osobą. Gwiazda nigdy nie brakowała męskiej uwagi. I chodzi o piękną postać Jennifer Lopez, którą gwiazda utrzymuje w dobrym stanie.

Według samej aktorki, nie jest chuda i niegruby. Jay Lo waży 59 kilogramów. Jednocześnie wzrost gwiazdy amerykańskiej osiąga 165 centymetrów. Przy średniej wysokości i niewielkiej wadze, Jennifer Lopez otrzymał od natury kobiece parametry rysunku. Ma wąskie ramiona i szerokie biodra, które osiągają objętość 101 cm. Ale pasek Jennifer jest zawsze elegancki i bez nadmiaru okrągłości, ponieważ Lopez trzyma ten obszar w rozmiarze poniżej 68 cm. Takie proporcje pozwalają Jennifer szybko wybrać szafę. Śpiewak nigdy nie miał problemów z ubraniem lub butami. Prawdopodobnie z tego powodu liczba sukienek słynnej fashionistki jest tak duża, że ​​pomogła jej osiągnąć status ikony stylu.

Postać Jennifer Lopez

Mówiąc o figurze Jennifer Lopez jako całości, możeszZdefiniuj to sto procent w kategorii gruszki. Pomimo tego, że pierś gwiazdy nie różni się znaczną ilością, biodra są bardzo wyraziste. Jednak Lopez nie widzi tego. Wręcz przeciwnie, oceniając swoją garderobę, która podkreśla akcję biodrową, piosenkarka uznała ten dar natury za godność. W tym przypadku Jennifer wspiera płaski żołądek i smukłe nogi. Nawet po urodzeniu dwóch uroczych bliźniąt przez cesarskie cięcie, parametry postaci Jennifer Lopez można zazdrościć. I jak szybko piosenkarka odzyskała swoją dawną atrakcję po ciąży, czyni wiele podziwiania.

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

I, być może, Jennifer ma wielkie pragnienie, aby być pięknym i młodym, czyni ją, a od 43 lat atrakcyjną i seksowną.

Parametry rysunku jennifer lopez1

Parametry rysunku jennifer lopez2

Parametry rysunku jennifer lopez3

Parametry rysunku jennifer lopez4

Parametry rysunku jennifer lopez5

parametry rysunku jennifer lopez6

Parametry figury jennifer lopez7

Parametry rysunku jennifer lopez8

parametry rysunku jennifer lopez9