Odry Hepburn Waga wzrostu

Kiedy słyszymy nazwisko Audrey Hepburn, naszwyobraźnia i pamięć narysują nam piękną, delikatną sylwetkę z długą szyją, nógami, pasem biodrowym, koronnym łożyskiem i piękną twarzą. Aktorka światowej klasy, ikona stylistyki, projektant Muse z Hubert Zivanshi, ambasador dobrej woli UNICEF i w wieku 60 lat pozostali tak cienka i szczupła.

Powody harmonii Audrey Hepburn

Audrey Hepburn, urodzona Audrey Kathleen Ruston,Urodził się 4 maja 1929 roku. Jej dzieciństwo, które spędził w Brukseli, zajęte przez niemieckie oddziały faszystowskie. I to w tym kłamstwie jedna z tajemnic cienkiej aktorki. W tych latach rodzina często musiała głodzić, niemożliwe było uzyskanie nawet niezbędnych produktów spożywczych wymaganych przez młode, rosnące ciało. Czasami dziewczyna nawet nie mogła wyjść z głodu, więc nogi jej się wzmogły.

Innym powodem dla oszałamiającej postaci jest radość. Chodzi o to, że od dzieciństwa Audrey Hepburn zajmowała się baletą. Prowadzenie maszyny przez kilka godzin dziennie, nawet w czasie okupacji, nabyło tradycyjne figurki baletnicy o dobrze rozwiniętych mięśniach, długiej szyi, prostej pozycji. Później, gdy Audrey zaczęła występować w filmach, musiała opuścić profesjonalne zawody, ale zachowywała zwyczaje żywieniowe, zdobywając reguły baletowe, a także miłość do mobilnego stylu życia. Aktorka przyznała, że ​​mimo że nie zawsze angażuje się w jakiś rodzaj sportu, stara się dać ciało ciężar, chodzić z psem i ćwiczyć w dowolnym czasie wolnym od strzelania. Podstawą jej jedzenia była prosta dieta i warzywa, ale czasami mogła sobie wyobrazić sobie czekoladę lub makaron z sałatką warzywną. Co Audrey nigdy nie jedz, to pieczone wypieki. Wyjątkiem był tylko słynny odcinek z "Breakfast at Tiffany's", gdzie Holly Golightly zjada bułkę, stojąc przed sklepem z biżuterią.

Parametry wymiarowe, wysokość i ciężar Audrey Hepburn

Dzięki żywnościzwyczaje i miłość do aktywnego trybu życia, parametry Odri Hepbern pozostało praktycznie niezmienione przez całe życie. W różnych źródeł, różnią się o 1-2 cm. Więc, Wikipedia nie zgłasza dane dotyczące wzrostu i wagi Odri Hepbern, ale w innym miejscu czytamy, że jej wysokość wynosiła 175 cm i waga wahała się między 46-49 kg. Taka szybkość wzrostu i wagi Odri Hepbern z zawrotnie małej odległości 51 cm pasa tworzyć ten sam skutek niestabilności i lekkości aktorki.

zobacz także
  • Emily Ratazhkovski z grzywką w porównaniu z Odri Hepbern
  • Dziedziczki aktorek Audrey Hepburn wykazały rzadkie zdjęcia gwiazdy
  • Anne Hathaway Biografia

Jeśli mówimy o innych parametrach, wówczas stosunek piersi-biodro-bioder jest zwykle wskazywany przez 81-51-89, rozmiar klatki piersiowej wynosi 1 lub A, rozmiar stopy jest oznaczony w zakresie 39-39,5 rosyjskiego rozmiaru buta.

Wzrost masy ciała

Jeden po drugim wzrost

Wysokość heddera

Odri hepburn wysokość waga4

mętna wysokość hepburn 5

wysoka hepburn

odri hepburn height weight7

zwiększ swój ciężar 8

miętowa wysokość hepburnu 9