wzrost Beyonce

Znana piosenkarka, aktorka, projektantka mody Beyonceznany jest nie tylko ze wspaniałych piosenek, utalentowanych ról, oryginalnych kolekcji. Jej jasny wygląd i kobieca sylwetka przyciąga uwagę.

Wzrost, waga i inne parametry postaci Beyonce

Kolor skóry został przyznany rodzicom Beyonce - ojciecAfroamerykanin i moja mama - Kreol. Ojciec wokalisty pracował w firmie muzycznej, moja matka była fryzjerką - posiadała własny salon, a ponadto pracowała jako projektant kostiumów. Od dzieciństwa dziewczyna wzrosła w atmosferze piękna i harmonii - rodzice lubili ubierać się stylowo, zepsuł najnowsze córki. Dom słuchał dobrej muzyki, co prawdopodobnie dlatego Beyoncé i jej siostry mają wspaniałe ucho i głos.

Wysokość i waga Beyoncé są znane tylko z jej słów:

  • wzrost według różnych danych zmienia się od 167 do 169 cm;
  • waga - od 60 do 68 kg.

Według parametrów wagi i wzrostu, Beyoncé nie jest łatwo nazwać cienką. Ale nie można zgodzić się, że piosenkarka ma apetyt i bardzo piękną postać.

Jaki wzrost Beyonce, dokładnie znają projektantów jej ubrania. Nawiasem mówiąc, w niektórych źródłach znajdują się informacje o innych parametrach postaci gwiazdy:

  • Klatka piersiowa wokalisty 90-92 cm;
  • talia - 63-66 cm;
  • biodra 97-107 cm.

Jak Beyoncé obserwuje tę postać?

Beyonce szczerze przyznaje, że z tego sportubardzo daleko. Nie lubi siłowni, trenuje. Ale lubi leżeć w pobliżu basenu lub na plaży, chodzić po sklepach, spędzić wieczór przy kominku u bliskiej osoby. Jak Beyonce udaje się zachować smukłą, elegancką, seksowną? Tajemnica jest prosta - dziewczyna zajmuje się sprawą, którą kochała od dzieciństwa - tańczy codziennie, nie tylko na scenie, ale w domu iw hali tanecznej.

Nawet jako bardzo młoda osoba, Beyonce zajmowała się jazzem i baletą. Miłośnicy tańca pomagają Beyoncé w zachowaniu jego sylwetki, a nawet wygrać nagrody za najlepszą choreografię w swoich klipach.

Wokalista lubi jeść pyszne, ale wie jakOgraniczyć się. Na przykład, wiadomo, że po urodzeniu córki spadła o ponad 20 dodatkowych kilogramów miesięcznie. W tym celu "posadziła" się w ścisłej diecie - wypiła domową lemoniady i zjadła zupy warzywnej. Gwiazda również traciła wagę do kręcenia filmu "Dreamgirls". Potem przez 10 dni pozbyła się 9 kg, używając nie tylko diety, ale również programu całkowitego oczyszczania.

zobacz także
  • Dzhey Zi skomentował relacji z Beyonce, „nie zostały one zbudowane na 100% prawdy”
  • Nowy album Dzhey Zi „4:44” wentylatory wstrząśnięty rewelacje z życia osobistego gwiazdy
  • Mediów wyraził bliźniaków nazwy Beyonce i Dzhey Zi

Ogólnie rzecz ujmując, własna waga i garnitur Beyonce, a ona sprzeciwia się długim i długim dietom, ponieważ uważa, że ​​powodują one ogromną szkodę dla organizmu.

wzrost bionu1

wzrost bionu2

wzrost bionku3

wzrost bionu4

wzrost bionetu5

wzrost bionku6

wzrost baionu

wzrost bionu8

wzrost baionu