Parametry Beyonce

Trzydziestoletni r'n'b-wokalista Beyonce Knowlestrzy lata temu stała się matką uroczej córki. Jednak ciąża i poród okazały się trudnym testem dla jej atrakcyjnych form. Parametry postaci Beyonce są jak najbardziej zbliżone do standardów akceptowanych w świecie show-biznesu. Wokalista potrafi wyglądać doskonale, choć sama mówi o swojej sylwetce. Jak artysta o światowej nazwie wspiera się w formie?

Poza parametrami1

Parametry Beyonce2

Parametry Beyonce3

Ofiary w imię piękna

Przed ciążą, parametry rysunku Beyonce'a byłyOto: wysokość - 168 centymetrów, waga - 60 kilogramów, talia i biodra - odpowiednio 62 i 98 cm. W 2008 roku wyszła za mąż za słynnego rapera Jay Z. Przez cztery lata mąż, który miał jedenaście lat starszy od wokalisty, nalegał na narodziny dziecka, ale Beyonce odniósł się do kariery. Z tego powodu para niejednokrotnie znajdowała się na krawędzi rozwodu. Niedawno wiadomo, że w 2011 roku piekielne piękno miało poronienie. Ale sześć miesięcy później znów zaszła w ciążę, co było niewesołą szczęśliwością. Pozostając w stanie euforii, zapomniała o swojej figurze. Na zdjęciu z zaokrąglonym brzuchem, ona nie rozpoznaje!

Parametry Beyonce4

Parametry Beyonce5

Parametry Beyonce6

I to nie jest zaskakujące, bo po pojawieniu się córkiNa ciele skłonnym do pełnienia ciała pojawiło się 27 dodatkowych kilogramów! Jakie są parametry Beyoncé? W ciągu zaledwie trzech miesięcy udało jej się przywrócić dawne formy. Po kolejnych dziewięciu miesiącach występy piosenkarki w Super Bowl uderzyły w tych obecnych. Z dawnej pełni i śladu nie ma. Jak osiągnęła takie niesamowite efekty?

Po pierwsze, Beyonce złożyła obietnicęOsiągną idealne formy. Aby to zrobić, trzymała dziennik spożywanych kalorii dziennie, trzymać się diety lemoniady (coś innego niż napój w ciągu dnia!), Pić dużo wody. Cztery razy w tygodniu piosenkarka odwiedziła siłownię. Opuściła dom, gdy nie wytrzymała zmęczenia na nogach. I wysiłki zostały ukoronowane doskonałym rezultatem. Najlepszym potwierdzeniem są parametry 90-64-102 i waga 64 kilogramów.

zobacz także
  • Dzhey Zi skomentował relacji z Beyonce, „nie zostały one zbudowane na 100% prawdy”
  • Nowy album Dzhey Zi „4:44” wentylatory wstrząśnięty rewelacje z życia osobistego gwiazdy
  • Mediów wyraził bliźniaków nazwy Beyonce i Dzhey Zi

Zwycięstwo nad wieloma funtami, zauważył wokalistaŚwięto jedzenia, pełne pączków, smażonych ryb i kanapek. Oczywiście, w ciągu najbliższych kilku dni spędziła na siłowni, karując się za takie swobody. Dzisiaj Beyonce wygląda świetnie, a wiele dziewczyn uważa, że ​​jej piosenkarka ma żelazną postać.

Parametry Beyonce7

Parametry Beyonce8

Parametry Beyonce9

Parametry Beyonce10

Parametry Beyonce11

Parametry Beyonce12

Parametry Beyonce13

Parametry Beyonce14

Parametry Beyonce15