Postać Megan Fox

Właściciel jednego z najbardziej godnych pozazdroszczenia postaciWśród nowoczesnych gwiazd Megan Fox. Dziewczyna jest smukła i wdzięczna. Z jej, że płacze z kobiecością i pewność siebie. Właśnie dlatego od samego początku kariery aktorska stała się przykładem naśladowania wielu. Innym powodem popularności wyglądu Megan Foks, był fakt, że wielokrotnie pokazał swoją doskonałą figurę bez zaostrzona photoshopie. Pomimo faktu, że aktorka jest klasyfikowana jako skryty i tajemniczy gwiazdy Megan często pojawiała się na plaży w kostiumie kąpielowym. Porównując jej zdjęcie na wypoczynek z profesjonalnymi zdjęciami w bieliźnie, przyjdź ku uciesze braku różnicy. Biorąc pod uwagę fakt, że Megan miał dwóch synów z niewielką różnicą wieku, a sama aktorka bliżej kreski na 30 lat, mają naprawdę myśli o ewentualnej magii.

Parametry postaci Megan Fox są całkiem pozazdrości,ponieważ jego wysokość 162 cm i waga tylko 52 kg. Pomimo niskiego wzrostu, ciało aktorki jest chude. Jego proporcje to 87-61-87. Chociaż według Megan siebie, w pasie, osiąga ponad 50 cm. I to poważnie podważa wiarygodność źródeł, podając szczegółowe informacje o postaci opcji Megan Fox. W istocie, niedawno na nową rolę, aktorka mogła zaostrzyć się w gorsecie do 46 centymetrów.

Typ sylwetki Megan Fox

Figura Megan Fox może być bezpiecznie zdefiniowana jako typgruszka. Wskazuje to na wąskie ramiona, wydłużoną talia, krótkie dno i zaokrąglone udo aktorek. Być może wiele osób będzie mylić z tym stwierdzeniem. W końcu postać gruszki posiada również Jennifer Lopez, Kim Kardashian. Ale Megan i obok niej nie stoi z takim apetytem rodzaju gwiazd.

zobacz także
  • Megan Fox z synami w sukienki dziewcząt na zakupy w supermarkecie
  • Megan Fox żartobliwie i uwodzicielsko przedstawiła swoją kolekcję bielizny
  • Megan Fox ma przyjemność fanom następnego obrazu w pończochach

Ale konieczne jest również, aby uznać, że Fox jest bardzo ostrożny i miły dla ciała. Jej dieta jest bardzo wyważona, a trening i ćwiczenia są najlepszymi przyjaciółmi aktorki.

Megan Fox na plaży

Megan Fox w Carnival w Brazylii

Megan Fox na czerwonym dywanie po dostawie