Wzrost i waga Anne Hathaway

Ann Hathaway jest jedną z najbardziej znanych i utalentowanych aktorów hollywoodzkich naszych czasów. Zostało to wielokrotnie potwierdzone przez krytyków, a także przez widzów i liczne nagrody za role w filmach.

Wygląd Ann Hathaway

Wygląda jednak zawsze na aktorkęniejednoznaczne szacunki. Niektórzy nazywają ją pięknymi pięknymi włosami, dużymi oczami i piękną różową skórą. Wygląd ten pomógł jej na początku swojej kariery, gdy aktorka brała udział w filmach produkowanych przez firmę z branży filmowej Disneya. Grała nawet prawdziwą księżniczkę w filmie "Jak zostać księżniczką" iw jej sequelu "Księżniczka Diaries: Jak zostać królową".

Ale nie było żadnej krytyki w kierunku Anne Hathaway. Wygląd aktorki jest zwykle krytykowany za nadmiernie mały podbródek, duże usta i nieproporcjonalnie długą szyję. Jednak to nie przeszkadza Annowi co roku z pojawienia się w kilku nowych filmach i otrzymania niezmiennego potwierdzenia miłości publiczności. W swojej skarbonce są również największe nagrody aktorskie: "Złoty Glob", nagroda Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych, BFTA i "Oscar" za najlepszą rolę drugoplanową.

Parametry wysokości, wagi i kształtu Anne Hathaway

Ann ma dobrze zbudowaną sylwetkęprzy wysokim wzroście. Jego wzrost jest aktorka własnych danych 173 i normalnej wadze w zakresie 53-59 kg. W tym przypadku Anne Hathaway ma następujące parametry: klatka piersiowa - 90 cm, talia - 66 cm, biodra - 89 cm.

zobacz także
  • Anne Hathaway ubiera się z pchlego targu i nie jest nieśmiały o tym
  • Anne Hathaway wyznała swoją miłość do męża w czasopiśmie Elle
  • Pierwsze nagranie z kręcenia filmu "Osiem Oceaników"

Anne Hathaway, podobnie jak większość aktorów, jest fanatycznaTo odnosi się do zawodu, a do roli gotowi iść do super. Tak więc, podczas kręcenia nią w filmowej adaptacji musicalu „Les Miserables”, trzeba było nie tylko tracą elegancki włosy, ale także, aby schudnąć w ciągu zaledwie 3 tygodni do 11 kg. Aby osiągnąć waga 46-48 kg, zużywa tylko 500 kalorii dziennie, a sam przyznaje aktorka poczuła straszny. Ale nie zapominaj, że to była rola Fantine w filmie przyniósł Enn Heteuey pożądane „Oscar”.

aktorka Anne Hathaway

waga Anne Hathaway 53-59 kg

wzrost Anne Hathaway 173 cm

za rolę w aktorce Les Miserables straciła 11 kg

jej ciężar po diecie wynosił 46-48 kg

Anne Hathaway za rolę także musiała się pogodzić z włosami

Parametry Anne Hathaway 90-66-89

Piękno Ann Hathaway

rysunek Anne Hathaway