wzrost jennifer lopez

Amerykański superstar musical Olympus,namiętny i seksowna tancerka, utalentowana gwiazda filmowa, producent, projektant mody, udany biznes kobieta i po prostu nieodparta piękną kobietą, wspaniałą matką dwóch uroczych dzieci - to wszystko o niej, o Dzhennifer Lopes. Dla całego ciężkiego nakładu pracy zawsze wygląda idealnie, ma energiczny i zdrowy wygląd, wspaniały i atrakcyjny rysunek.

Stanie się osobą

Jennifer Lopez urodził się w 1969 roku i dorastałBronx, w jednej z biednych dzielnic Nowego Jorku. Już pięć lat dziewczyna ona ciężko pracował nad sobą i własnym rozwojem, codziennie po szkole pracował niestrudzenie choreografia i śpiew w wyspecjalizowanych instytucjach. Później aktywnie prowadził sportowy styl życia: tenis, softball i regularnie uczęszczał na siłownię. Wkrótce codzienne zmęczone ładunki zaczęły dać pożądane rezultaty. Parametry jej figury, a nawet niewielki wzrost Jennifer Lopez zakupione szczupły i bardzo kobiece wymiary, bo nie za nic, że była wtedy danym przydomek «» La Guitarra, co tłumaczone z hiszpańskiego oznacza gitarze.

Jennifer Lopez w treningu

Jennifer Lopez prowadzi aktywny styl życia

Jennifer Lopez na plaży

Uznanie i sukces

Od 1990 roku zaczyna się trudna i trwała drogaJennifer wspinaczki w showbiznesie. A już w roku 1997, nagroda znalazła bohatera, jej seksualność i naturalne piękno w połączeniu z nienaganną rzeźbiona postać uznano publicznie popularnych czasopism. Więc według magazynu «Ludzie» ona umieszczona w górnej 50 tak najpiękniejszych ludzi na świecie. Po krótkim czasie, a tu znowu publicznego uznania i sukcesów w 2001 roku, ale do «» magazynu FHM została wyróżniona za najbardziej seksowną kobietą. A to tylko niewielka część jego wielkiego sukcesu.

Makijaż autorstwa Jennifer Lopez

Beauty Dzhennifer Lopes

Luksusowy obraz Jennifer Lopez

Zdjęcia Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w niebieskiej sukience

Jennifer Lopez wygląda świetnie

Tajemnice piękna od Jennifer Lopez

Obecnie, aby zachować idealny kształtw ciągu 46 lat nadal aktywnie angażuje się w sport, każdego dnia - przez cztery godziny prowadzi zdrowy styl życia i wykorzystuje zrównoważone osiem posiłków dziennie. Jej atrakcyjne parametry 90-58-96 otrzymały tytaniczną pracę, a wraz z jej naturalnym pięknem, wagą i wysokością, Jennifer Lopez wygląda bardzo seksownie i harmonijnie. Korzystanie z buta na wysokim obcasie na obrazie daje ogromny efekt. W pełnym rozwoju, Jennifer Lopez wygląda dość wysoko eleganckie piękno.

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Według oficjalnych danych jej wysokość wynosi 164 cm, a jej ciężar -55 kg. Sama Jennifer Lopez lubi powiedzieć, że jej wysokość wynosi 167 cm, nie ma cienia z natury, ale ogólnie jest cienka - normalna i oczywiście mężczyźni i kobiety próbują naśladować ją.

Dzhennifer Lopes figura

Jennifer Lopez na wakacjach

Smukła Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w dżinsach

Jennifer Lopez w codziennym życiu

Piękna Jennifer Lopez

Jennifer Lopez na czerwonym dywanie

Wieczorny wizerunek Jennifer Lopez

Suknia wieczorowa Jennifer Lopez