Wzrost Evana Petersa

Evan Peters otrzymał uzdolniony młody człowiekwielka sława po roli w serii "American Horror Story". Teraz aktywnie rozwija swoją karierę i zostaje usunięty w kilku filmach fabularnych.

Biografia Evana Petersa

Evan Peters urodził się 20 stycznia 1987 roku. Od wczesnego dzieciństwa, chłopiec marzył o zostaniu aktorem (choć Evan raz przyznał, że ten sen był związany z dążeniem do zaspokojenia z sióstr Olsen, który właśnie został bardzo popularne) i aktywnie pracuje, aby osiągnąć swój cel, działając i pracując jako model.

To fotograf, w strzelaniu, który brał udziałEvan polecił zobaczyć utalentowanego agenta młodzieżowego, a on z kolei zaproponował Evanowi umowę o współpracy. Potem młody mężczyzna przeprowadza się do Los Angeles z matką, która zawsze wspierała aspiracje swojego syna i zaczyna podbijać szczyty aktorskie.

Jednym z najważniejszych wczesnych prac Evana Petersa był rola niezależnego filmu "Saving Adam", za który aktor otrzymał nagrodę "Przełom Roku" na festiwalu filmowym w Phoenix.

Po tym Evan pojawił się w licznycha także rolę drugoplanową w filmach, a publiczność naprawdę rozpoznała go po głównej roli w filmie "Pipets" w 2010 roku. Potem poszedł za gwiazdą "American horror story", a także pełnometrażowe zdjęcia "Adult World", "List" i "X-Men: Days of the Past".

Wysokość, masa i wiek Evana Petersa

Teraz Evan Peters ma 29 lat i jest jednymod najbardziej obiecujących amerykańskich aktorów. Jego role w serialach iw wielkim kinie są doceniane zarówno przez widzów jak i krytyków. Młody człowiek pewnie buduje swoją karierę i uczestniczy w kilku projektach kinematograficznych i telewizyjnych w ciągu roku.

zobacz także
  • Evan Peters jest gejem?
  • Emma Roberts i Evan Peters znów są znów zaangażowani
  • Niewielki wzrost Emmy Roberts - nie jest przeszkodą dla młodej gwiazdy

Pytano o wiele, wiedząc o przeszłości modelowania aktoraPytanie brzmi, jak duży jest wzrost Evan Peters. W jego portfolio pojawiły się następujące dane: wysokość - 180 cm, waga - 70 kg. Rzeczywiście, jest zauważalne, że aktor jest dość wysoki i ma chudą sylwetkę. Szczególnie można to zobaczyć na zdjęciach Evana Petersa w pełnym rozwoju. Więc jego była dziewczyna, Emma Roberts, ledwo dostała Evana na ramię bez pięt, a jej wysokość wynosi 157 cm.

aktor Evan Peters

Evan Peters w pełnym rozwoju

Evan Peters w serii amerykańskiej historii horroru

Evan Peters w filmie Saving Adam

Evan Peters w filmie Ludzie X Dni przeszłości

Evan Peters w filmie Pipets

Evan Peters rozpoczął karierę jako model

aktor wagi - 70 kg

wzrost Evan Peters 180 cm