Travis Fimell - wzrost

Travis Fimmel jest znanym australijskim aktoremmodel. Jego praca jest nierozerwalnie związana z filmami pewnego gatunku (thriller i film akcji), w których będzie odgrywał rolę silnych i odważnych ludzi. Przykłady takich filmów to: "Wikingowie", "Bestia", "Warcraft", "Tarzan". Dzięki filmowym zdjęciom, z którymi aktor wiąże się z publicznością, często mają pytanie, jaki jest rozwój Travisa Fimmela?

Krótka biografia Travis Fimmel

Travis Fimmel urodził się 15 lipca 1979 roku we FrancjiAustralia, w miejscu, w którym mieściła się gospodarstwo jego rodziców. Przyszły aktor był najmłodszym dzieckiem w rodzinie, ma dwóch starszych braci. Całe jego dzieciństwo było ściśle związane z pracą w gospodarstwie.

Pierwszą prawdziwą pasją Fimmela była gra w piłce nożnej. Poważnie związał swoją przyszłość z karierą piłkarską, a nawet grał w reprezentacji Melbourne. Ale wynikająca z tego kontuzja przekroczyła jego plany.

Następnie młody człowiek przenosi się do Ameryki iOkazuje się, że robi karierę w biznesie modelarskim. Pomogło to w dobrze dopasowanym przypadku. Fakt, że Fimmel iść na siłownię razem z czynnikiem, który zachęcił go spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Zatem Travis powodzeniem wystąpił w reklamie Calvina Kleina. Jednocześnie, jest on pierwsze kroki jako aktor, ale został wycofany w „Tarzan” serii. Trzeba powiedzieć, że film zyskał popularność wśród publiczności.

Wzrost i waga Travisa Fimmela

Przez całą karierę, Travis Fimmel zagrałw ponad 20 obrazach, gdzie został ujęty w obrazach odważnych, a nawet brutalnych bohaterów. Aby je odtworzyć i dobrze wyglądać na ekranie, wymagane były pewne parametry fizyczne, które zostały przez aktora nagrodzone przez naturę.

zobacz także
  • Travis Fimmel i jego żona
  • Życie osobiste Travis Fimmel
  • Wzrost Kylie Minogue

Travis Fimmel ma wysokość powyżej średniej - 183 cm, a ciężar aktorki wynosi około 86 kg.

Travis Fimell w młodości

Travis Fimell woli sportowego stylu życia

Travis Fimell pozuje jako model

Travis Fimell jest najbardziej pamiętny dla widzów w serialu Wikingów, który trwał kilka sezonów

Travis Fimell w dorosłości

Travis Fimell w męskim obrazie na planie filmu Wikingowie

Travis Fimell jest znany jako aktor i model

Travis Fimell rozpoczął karierę aktorską w serialu telewizyjnym Tarzan

Travis Fimell odniósł sukces w branży modelowania ze względu na swoje parametry i jasny wygląd