Dzhennifer Lopes w młodości

Jennifer Lopez w młodości i teraz jest przykładem naśladowania wielu kobiet. Energia wewnętrzna pomaga jej żyć, pracować i wyglądać niesamowicie.

Młoda Jennifer Lopez

Jennifer Lopez urodził się w 1969 roku w prosty sposóbbiedna rodzina. Warto przyznać, że matka Jennifer jest należna - choć nie pracowała, ale wychowywała córki jako młode panie, zaszczepiła im w sobie dobre maniery, poczucie smaku, rozwinięte talenty.

Jennifer Lopez z dzieciństwa marzyła o zostaniu aktorką,ale nie mogli podporządkować się rodzicom i weszli do collegeu prawniczego, które jednak wypadły po pierwszym semestrze treningu. Wynajęła mieszkanie na Manhattanie i zaczęła pracować jako tancerz. W 1993 roku Jennifer pojawiła się w swoim pierwszym filmie, ale ona i kilka następnych okazały się porażką. Młoda aktorka nie rozpaczała, a prawdziwy sukces pojawił się kilka lat po tym, jak film "Selena" pojawił się na ekranach. Od tamtej pory filmografia aktorki jest uzupełniana z godną pozazdroszczenia periodycznością.

Tajemnice młodości Jennifer Lopez

To niesamowite, jak Jennifer Lopez wygląda młodyNa kilka lat przed jego pięćdziesiątym urodzin. Oczywiste osoby czasem się odwracają, że aktorka śpi w komorze ciśnieniowej i pije krew niewinnie zamordowanych dziewcząt. Oczywiście jest jasne, że Jennifer robi wiele wysiłku, by zachwycić innych, pomimo wieku.

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Nawiasem mówiąc, aktorka nie lubi się rozprzestrzeniaćNa temat, że pomaga w utrzymaniu młodości skóry i harmonii figury. Jest mało prawdopodobne, aby takie sukcesy można przypisać genetyce - co do zasady, Latynosi starzeją się dość wcześnie. Piękna sylwetka jest dziełem samej aktorki, która lubi tańczyć, jest dobra w sporcie. Młoda i świecąca skóra to zasługa kosmetologów, z którymi Jennifer zmienia się okresowo, chociaż wiadomo, że gwiazda sama uwielbia dbać o skórę.

46-letnia Jennifer Lopez wygląda świetnie

Jennifer Lopez dziewczyna z biednej rodziny została gwiazdą

Jennifer Lopez ma olbrzymią filmografię i nadal się wycofuje

Jennifer Lopez na koncercie

gwiazda zawsze preferowała naturalny makijaż

Jennifer Lopez i dziś obserwuje długi czas na młodość

nie tylko piękna, ale także utalentowana Jennifer Lopez

photosesyjnej gwiazdy Jennifer Lopez

młoda Jennifer Lopez