Carly Kloss uratowała świat i otworzyła kursy programowania!

Przez dziesięć lat owocnej pracy w modzieprzemysł Carly Kloss wielokrotnie próbował wizerunku sexy superheroes, a czerwiec wydania magazynu InStyle nie był wyjątkiem. Tysiące widowisk, jasne placówki na pokazach, setki obozów reklamowych, okładki magazynów mody światowej, co może nas zaskoczyć piękno długowłosego? Podbój świata zaawansowanych technologii, prowadzenie feministycznych studiów na Uniwersytecie w Nowym Jorku, a nawet organizowanie wyraźnego kursu w programowaniu z Kode With Klossy! Jesteśmy z pewnością zaskoczeni!

Czerwona okładka magazynu

Czerwona okładka magazynu

Na tle miejskich ulic St. Louis, fotografCarter Smith zrobił prawdziwą fantastyczną przebojówkę. Carly w seksownych strojach podważyła samochód, walczyła z Cyborgs i nie zapomniała pokazać jej piękne dane o supermodelce. W przerwach pomiędzy scenami produkcyjnymi Kloss podzielał się swoimi przemyśleniami na temat pracy, polityki, równości płci i feminizmu z czytelnikami.

Kocham poczucie adrenaliny we krwi, kiedyWyjeżdżam na czerwony dywan lub pracuję nad zestawem, kręcę krótki film lub szósty film, bez względu na to, gdzie jestem. Pod znakiem zodiaku jestem lwią, być może w tym wyjaśnieniu?

Carly Kloss uratowała świat

Carly nigdy nie zatrzymuje się na tym, co zostało osiągnięte, nieustannie w poszukiwaniu siebie i granic swoich możliwości:

Po wykształceniu szkolnym poświęciłam wielejestem pewną karierą modelarską, ale w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że nie mam tego wystarczająco dużo. Szukałem inspiracji w nauce i znalazłem się, nie uwierzysz w programowanie! W rezultacie chciano tworzyć i organizować kursy ekspresowe w programowaniu Kode With Klossy, równolegle lubiłem teorię feminizmu i przeprowadziłem badania na temat płci na uniwersytecie w Nowym Jorku. To niesamowicie inspirujące i rozszerzające granice wiedzy.

Carly Kloss otworzyła kursy programowania

Jeśli uważasz, że Carly Kloss z młodości z łatwością trzepotała mu po piętach, to jesteś głęboko w błędzie!

Szczerze mówiąc, przed pracą jako model, nie mamZrozumiałem, dlaczego musiałem torturować się butami na wysokich obcasach. Zaczynając od castingu, kupiłem moje pierwsze buty od Target. Stali się moim testem na siłę, musiałem spróbować nauczyć się chodzić po piętach.

Carly Kloss

zobacz także
  • Carly Closs spróbowała na zdjęciach Marilyn Monroe i Audrey Hepburn w nowej reklamie Swarovski
  • Bleyk Layvli został opublikowany po urodzeniu drugiej córki
  • Irina Sheik została sfotografowana na "tajny" projekt z Love Magazine

Jaki jest sukces 24-letniej supermodelki: szczęście, dane fizyczne czy niesamowity pracoholizm?

Jestem wdzięczny losowi i rodzicom za, dladziesięć lat pracy udowodniłem, że zasługuję na status supermodelki. Nie każda piękna dziewczyna może pozostać w biznesie i wytrzymać ciągłą rywalizację. W wieku 24 lat odniosłem sukces i popyt, moje 10-letnie doświadczenie pozwala mi nawet zadzwonić do modelki.

Carly Kloss w formie superbohaterki