Rianna na karnawał w barbados

Karnawał odbywa się corocznie na wyspach BarbadosuNa cześć zakończenia zbiorów. W tym roku wydarzenie zostało uhonorowane obecnością słynnej amerykańskiej piosenkarki Rihanna. Diva Pop Diva nie tylko odwiedziła karnawał, ale także aktywnie uczestniczyła w festiwalu. Nawiasem mówiąc, czarna gwiazda nie jest po raz pierwszy na wakacjach, chociaż teraz mieszka w Ameryce. Ale piosenkarka uważa, że ​​ma bezpośredni obowiązek odwiedzania hałaśliwego wesołego wydarzenia w domu.

Tańce Rihanna w Barbadosie

Na karnawale Rihanna zawsze wychodzi na pełnyz moimi przyjaciółmi. W tym roku piosenkarka zaskoczyła wszystkich nie tylko pozytywnym nastrojem, ale także strojem, w którym pojawiła się przed publicznością. Na karnawałowym Barbadosie w 2015 r. Rihanna znajdowała się w mini bikini kamieni i kryształków. Według krytyki, w tym roku strój wokalistyki była najbardziej otwarta w porównaniu z jej obrazami na festiwalu ostatnim razem. Prawdopodobnie na szczycie stroju kąpielowym gwiazdy pojawiło się większe emocje. W końcu okrągła ledwie zakrywała wspaniałą piersi Rihanny. Jej sassy styl był uzupełniony przez duży nakrycie głowy z piór i wiele ozdób na szyi, brzuchu i biodrach. Skończyłam obraz jasnego makijażu, który muszę przyznać, był dopasowany do stroju, który po raz kolejny wskazywał na odmienny styl gwiazdy.

Rihanna na Barbadosie nie tylko szczerze mówiącubrany, ale także zachowywał się w pewien sposób rozpuszczony i wulgarny. Wokalistka nieustannie popierała wesoły nastrój alkoholem, kiedy mówiła o zachowaniu divy pop, który nie został uwolniony z rąk. Jednak, jak twierdzi sławna osoba, karnawał w Barbadosie jest jednym z kilku dni w roku, w którym może sobie pozwolić na odpoczynek i odpoczynek.

zobacz także
  • Eric Schmidt i Peter Dinklage
  • Iwan Rheon niebieski?
  • Emily Ratjakovski rozpieszczała swoich fanów innymi, szczerymi zdjęciami

Cóż, może to prawda, ale rozmowy wokół tematu Rihanna na karnawał będzie dużo bardziej długi czas. Ale wydaje się, że piosenkarka nie przeszkadza.

rianna na karnawał w Barbadosie1

rihanna w karnawale w barbados2

rianna na karnawał w Barbados3

rianna na karnawał w barbados4

rianna na karnawał w barbados5

rianna na karnawał w barbados6

rianna na karnawał w barbados7

rianna na karnawał w Barbados8

rianna na karnawał w Barbados9