kate middleton i księżniczka wilyam historia miłosna

Rozmowy o sensacyjnym księżnym króluWilliam i Catherine Middleton nie przestają od pierwszego dnia ich związku. I nic dziwnego, ponieważ ich wystarczająco długie zjednoczenie zawsze interesowało publiczność.

Opowieść o księciu William i Kate Middleton rozpoczęła sięNawet w latach studenckich. Okazało się, że młodzi ludzie są zapisani w tej samej uczelni i stał kolegów. Chociaż William zawsze rosły zgodnie ze ścisłymi zasadami królewski, jego krąg społeczny obejmował również zwykłych ludzi, że tak powiem, bez szlachetnych korzeni. Dotknęła i Kate. Wychowała się i wychowywał się w normalnej rodzinie. To prawda, że ​​jej rodzice byli dość zamożni i prowadzić biznesu.

Początkowo miłość Middletona i Williama byłajednostronny. Mówi się, że dziewczyna sympatyzowała z księciem na długo przed wejściem na uniwersytet, aw jej pokoju wisiał plakat z fotografią dziedzica. Pewnego dnia na jednym z pokazów mody uczeń królewski syn zobaczył Kate na podium, pokazując półprzeźroczystą sukienkę. W tej chwili William zauważył dziewczynę. Ale relacje nie zaczęły się natychmiast. Przed ukończeniem studiów młodzież była tylko przyjaciółmi. Ale po tym, jak ukończyła się wiadomość o ukończeniu szkoły, która spotkała się z księciem Williamem i Kate Middletonem, odleciała natychmiast. Unia trwała dwa lata, aż królewski spadkobierca nie przystąpił do armii. W tej chwili Middleton zerwał z nim stosunki. Według niej czekała zbyt długo na księcia, a jego postawa nie była poważna. Jednak rok później para zareagowała, a przyszła żona spadkobiercy zamieszkała w rezydencji. Od tej chwili upłynęły plotki o zbliżającym się weselu, choć trzy lata minęły przed tym wydarzeniem.

Rodzina księcia Williama i Kate Middleton

Po obfitym królewskim weselu, wszystkie rozmowyspołeczeństwo zostaje zredukowane do związku rodzinnego i urodzenia ich dzieci. Wygląd spadkobiercy księcia w 2013 roku dodał Kate więcej wielbicieli, nie tylko w Anglii, ale na całym świecie. W końcu wypełniła swój monarchiczny obowiązek.

zobacz także
  • Stał się znany z programu objazd Keyt Middlton i księcia Williama z dziećmi w Niemczech i Polsce
  • Keyt Middlton spotkał Martina Navratilova i innych sportowców jako część Wimbledonu
  • Keyt Middlton mówił o swojej relacji z królowej Elżbiety II i jej pomocy na początku życia rodzinnego

Niedawne narodziny córki z Kate i Williama wzmocniły tylko miłość Brytyjczyków do rodziny królewskiej.

Kate Middleton i książę wilyam love story1

kate middleton i książę wilyam love story2

kate middleton i książę willyam love story3

kate middleton i książę willyam love story4

kate middleton i książę wiljam love story5

Keyt Middlton i reprodukcje Uilyam historia lyubvi6

kate middleton i książę willyam love story7

kate middleton i książę willyam love story8

kate middleton i książę wilyam love story9