popa kim kardashian

Nawet po urodzeniu dziecka, świecka lwica KimKardashian nie może ukryć niczego od ciekawskich fanów i natrętni paparazzi do kontroli, która miała uprawianych przyzwyczajeni. Pozostaje nie tylko wybitna działalność towarzystwa, i, w przeważającej części, jej postać pod fotokarabin. W szczególności należy zwrócić uwagę publiczną do kapłana, Kim Kardashian, które niektórzy uważają, są niezwykle atrakcyjne, podczas gdy inne - nienaturalne.

Czy jest prawdziwym księdzem Kim Kardashian?

Czasami wydaje się, że kwestia ta jest przedmiotem troski społeczeństwaprzede wszystkim. Niezależnie od tego, czy kapłan w Kim Kardashian - sławna osoba zapewnia, że ​​z pomocą plastycznych chirurgów nie ucieka się. A jej apetyczne formy, które wzbudzają wyobraźnię silnej części społeczeństwa, są niczym więcej niż dar przyrody i naturalnych zmian po urodzeniu. Aby to udowodnić, gwiazda została wystawiona na promieniowanie rentgenowskie na żywo show reality "Keeping Up with the Kardashians", ale nie udało się przekonać publiczności.

Kim Kardashian nie dajeodpoczynek dla fanów i dziennikarzy, którzy od czasu do czasu próbują złapać gwiazdę w oszustwie. W internecie i prasie są stale zdjęcia wyraźnie ilustrujące zmiany kształtu i wielkości pośladków Kim Kardashian przed i po tworzywach sztucznych. Szczególnie wyróżnia się uderzająca zmiana "piątego punktu" gwiazdy na tle smukłej talia i biodra. Eksperci uważają, że zmiany, które wystąpiły, są wynikiem owocnej pracy chirurgów, a raczej implantacji implantów XXL.

Jest jednak inna wersja, zgodnie zco zwiększa pośladki Kim Kardashian w wyniku bolesnej liposukcji. Podczas tej procedury tłuszcz jest tłoczony z brzucha, ud i innych części ciała do pośladków.

Ale pomimo wszystkich argumentów i zdjęćpośladki Kim Kardashian "przed i po tworzywach sztucznych", słynna dziewczyna partii nadal zapewnia społeczeństwo, że ma prawdziwą. Należy zauważyć, że takie dramatyczne zmiany w wyglądzie nie przyciągały wszystkich fanów sławy. Nie przegap okazji, aby opuścić niepochlebne opinie i krytyków.

zobacz także
  • Kim Kardashian nie oszczędza się w szkoleniu po wyglądzie „prawdomównych” obrazów w mediach
  • Kim Kardashian kupiła zegarek Zhaklin Kennedi
  • Zdjęcia rezydencji Kayli Dzhenner stały się znane publicznie

Teraz "ogromny" tyłek Kim jest porównywanybrzoskwini, bułek, a niektórzy rzemieślnicy i pokazują swoje dzieła wykonane w photoshopie, narażając dziewczynę nie na najkorzystniejsze, a czasami lekceważące światło.

Kim Kardashian w stroju kąpielowym

Kim Kardashian w ramionach żony Kanye Westa

Kim Kardashian pod każdym kątem

Kim Kardashian za czasopismo "Paper"

pop Kim Kardashian po plastiku

sesja zdjęciowa Kim Kardashian