kim kardashian przed i po tworzywach sztucznych

W pogoni za doskonałością nie ma nic złego,właśnie dlatego społeczeństwo jest stronnicze w stosunku do chirurgii plastycznej, jest niejasne. Wykwalifikowane ręce chirurga plastycznego zmniejszą nos, powiększą klatkę piersiową lub pośladki, słowem, każdy kaprys za swoje pieniądze.

Jednak płatność za taką pracę musi byćgodny, bo oprócz imponującej opłaty "rzeźbiarz" nie otrzyma nic więcej. Bez sławy i owacji - wszystko powinno pozostać tajemnicą, a za chwilę przemieniona celebra powie fanom o naturalnym pięknie lub cudownej diecie. Szkoda, ale najprawdopodobniej chirurdzy plastyczni od dawna mają inne wygody.

Dlaczego wszystkie te refleksje. Dziś po prostu dołączymy do fanów Kim Kardashian, którzy nie przestają rozmawiać o tym, czy ich zwierzę zrobiło plastik, i jakiego rodzaju interwencje, według ekspertów, uciekła. Jednak o wszystkim w porządku i zacznij od najbardziej pikantnego i ekscytującego tematu - "piątego punktu" świeckiej lwicy.

Kim Kardashian przed i po plastyku pośladków

Bez względu na to, jak wiele piękna próbowała przekonać Kimfani w ich naturalnym pięknie i formach z natury nie osiągnęli sukcesu. Nawet zdjęcia rentgenowskie nie zapewniły opinii publicznej, że taki "apetyczny tyłek" to zmiany lub dziedziczenie po urodzeniu.

Nie mniej niż plastik, takie pośladki w tlesmukła talia i biodra - eksperci zgadzają się, że jeszcze odwołać się do chirurga Kim Kardashian. I sceptycy wcale pewien, że jest to kolejny chwyt PR w celu przyciągnięcia uwagi do jego osoby. Kim przyznać, że operacja odbyła się - i ani tajemnic ani skandaliczne, a każdy jest zainteresowany, aby złapać gwiazdę na oszustwa i odsłonić jej straszliwą tajemnicę.

Ale teraz, nie o tym, wróćmy do popu KimKardashian. Opinie o gwałtownym wzroście rozmiaru pośladków różnią się. Niektórzy uważają, że nie było bez implantów, inni są przekonani o cudownej sile liposukcji. Ale w każdym razie, czy Kim Kardashian zrobił plastyczność pośladków, czy nie - nawet wizualne obrazy "przed i po" nie mogą być brane za prawdę w ostatnim przypadku.

Kim Kardashian - plastikowa twarz

Nie mniej interesującym tematem jest twarz świeckichlwice. W przeciwieństwie do figury, która zresztą nie pasuje dokładnie do parametrów modelu, twarz dziewczyny była początkowo bliska ideałowi. Nie tak dawno temu pojawienie się Kima miało charakterystyczne cechy narodowe. To, co teraz widzimy: idealny płaski nos, gładko zarysowana symetryczna linia brwi, brak czoła, puszyste, obnażone kości policzkowe. Specjaliści w dziedzinie chirurgii plastycznej otwarcie deklarują, że skalpel jednak dotknął uroczego celebrytę. Sądząc po ostatnim zdjęciu, na pewno była plastyka nosa, możliwe było wprowadzenie wypełniaczy i implantów do brody. W wyniku interwencji twarz Kim stała się bardziej otwarta i elegancka, owal rozciągnięty, a skóra gładka i napięta.

W tym samym czasie warto płacić hołd, Kim nie zaprzecza,który zrobił lub zrobił botoksę iniekcyjną. Co więcej, w swoim show dziewczyna szczerze opowiada o wrażeniach. Ponadto Kim postanowiła zareklamować nową procedurę anti-aging, zwaną plazmoliftingiem. Ta technika ma na celu wyeliminowanie zmarszczek za pomocą wstrzyknięć osocza krwi.

zobacz także
  • Kim Kardashian zdezaktualizował publiczność ze swoim niezwykłym strojem
  • Kim Kardashian nie oszczędza się w szkoleniu po wyglądzie „prawdomównych” obrazów w mediach
  • Kim Kardashian kupiła zegarek Zhaklin Kennedi

Ale to, co naprawdę zawdzięcza jej pięknunienaganny wygląd, do dnia dzisiejszego pozostaje tajemnicą. Nie wiadomo też, jak Kim Kardashian wyglądałby bez plastiku, gdyby oczywiście miał takie miejsce.

twarz Kim Kardashian przed i po tworzywach sztucznych

Pośladki Kim Kardashian po plastiku

postać Kim Kardashian przed i po tworzywach sztucznych