Książę William i Kate Middleton

"Każdy krok i każde słowo" - kilka CambridgeDługo przyzwyczajeni do baczności paparazzi i dziennikarzy. Wiadomości o życiu rodzinnym księcia Williama i Kate Middleton są zawsze sensacją, są to "krzyczące" tytuły drukowanych publikacji i okazja do dyskusji dla opinii publicznej. Zapytajmy też, co się dzieje w życiu małżonków i ich młodych spadkobierców.

  1. Cały świat wstrzymał oddech i czekał na to samopiękno Kate "wyjdzie" z depresji i znowu zacznie wypełniać swoje królewskie obowiązki. Wcześniej donoszono, że młoda matka, która niedawno urodziła drugie dziecko - piękną księżniczkę Charlotte, bardzo rzadko uczestniczy w zajęciach i spędza cały swój czas z dziećmi. Ponadto prasa otrzymała informacje, że nawet sama królowa Elżbieta II była zaniepokojona stanem księżnej, a nawet zatrudniła psychoanalityka, aby pomóc dziewczynie wyjść z depresji poporodowej.
  2. Również pole informacji wokół królewskiegoRodzina napełniła wiadomość, że królowa odmówiła poparcia księciu Williamowi i Kate Middleton, motywując jej czyn z nieuzasadnionymi wydatkami młodej księżnej.
  3. Wślizgnął się do prasy i innych wiadomości oŻycie rodzinne księcia Williama i Kate Middleton na przykład stało się znane, że księżna lubi rozpieszczać swojego syna i męża z potrawami własnej kuchni. Oczywiście, mała Charlotte będzie miała okazję ocenić kulinarne zdolności matki trochę później, ponieważ dziecko jest karmione piersią.
  4. Nie bez skandalicznych szczegółów: Z niedowierzaniem publiczność donosiła, że ​​syn i córka księcia Karola księżna Keith Middleton zazdroszczą jej wiernym swojemu nowym kolegom. To, czy ten skandal był bezzasadny, czy też istnieje prawdziwe zagrożenie dla małżeństwa Cambridge, jest wciąż nieznany.
zobacz także
  • Stał się znany z programu objazd Keyt Middlton i księcia Williama z dziećmi w Niemczech i Polsce
  • Keyt Middlton spotkał Martina Navratilova i innych sportowców jako część Wimbledonu
  • Keyt Middlton mówił o swojej relacji z królowej Elżbiety II i jej pomocy na początku życia rodzinnego

Ponadto, z najnowszych wiadomości o Prince William i Kate Middleton, okazało się, że pół roku małej rodziny Charlotte będzie świętować na wyspie Mystic, w apartamentach Aurora.

Chrzest małej księżniczki Charlotte

Książę William i Kate Middleton ze swoim pierworodnym

Książę William i Kate Middleton szczęśliwych rodziców