Pop Jennifer Lopez

Amerykańska gwiazda - piosenkarka, tancerka, aktorkaA udana kobieta biznesu, Jennifer Lopez, zyskała sławę nie tylko ze względu na jej talenty, ale także ze względu na jej wybitne formy. Jego luksusowy "piąty punkt" był tematem rozmów przez wiele lat. Mężczyźni czczą gwiazdy, a kobiety mają tendencję do podobnego do niej. Co więcej, sama Jennifer Lopez jest dumna ze swego łupu, a nawet zdecydowała się na nią zapłacić za milion dolarów. Cóż, naprawdę zasługuje na uwagę!

Parametry Dzhennifer Lopes figury

Gorący latynoamerykanin, pochodzący z Bronxu,Ma godne pozazdroszczenia formularze. I gwiazda w każdy możliwy sposób to demonstruje, ubierając się w luksusowe, szczelne toalety, z głębokimi cięciami i dekoltem. Jennifer Lopez jest właścicielem typu rysunku - gruszką. Przy wzroście 1,67 m waży około 55-56 kg. Ale parametry gwiazdy 94-65-100 cm.

Jay Lo osiągnął ogromny sukces nie tylko wMuzyką i kinem, ale także swoją popularnością w branży mody, tworząc markę J.Lo. Produkuje pod własnym nazwem kolekcję ubrań i perfum, które są w dużym zapotrzebowaniu.

Pośladki Jennifer Lopez

Na wybitnym "piątym punkcie" gwiazdy są rozmawiane wszędzie. W wieku 46 lat aktorka szczęśliwie wyrzuciła ją na scenę i ubierała ulice krótkimi sukienkami. I pomimo faktu, że dziś śpiewak ma konkurenta Kim Kardashian, jednak gwiazda za każdym razem udowadnia, że ​​jest najlepsza.

Jesienią odbył się festiwal muzyczny w Vegas,Gdzie był główny gość programu. Podczas spektaklu Jennifer Lopez pokazała na scenie swoją zaokrągloną dupę, ubraną w uwodzicielski biały strój kąpielowy. Ten dar otrzymał publiczność z gorącym i burzliwym oklaskiem. A śpiewak wkrótce obiecał, że zadowolić ich ponownie i ogłosił nowe koncerty, które zaplanowano w 2016 roku w Las Vegas.

Pomimo wszystkich sympatyków, są tacy, którzyTwierdzi, że Dzhennifer Lopes zrobił plastikowe pośladki. Chociaż piosenkarka mówi, że wszyscy Latynosi słyną form apetyczny, a jej elastyczny dupa - to nie tylko genetyka, ale również w wyniku długich i wyczerpujących treningów.

zobacz także
  • Kim Kardashian nie oszczędza się w szkoleniu po wyglądzie „prawdomównych” obrazów w mediach
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci

Pomimo faktu, że gwiazdy kilka lat temuurodziła bliźniaki, teraz jej figura wciąż wygląda seksownie i kobieco. I to widać na zdjęciach, gdzie gwiazda z córką idą do basenu. Należy zauważyć, że postać Dzhennifer Lopes w kostiumie kąpielowym jest bardzo szczupły, widoczne na brzuchu dobrą prasę, a jej nogi są godne podziwu.

Dzhennifer Lopes zdjęciowa

Dzhennifer Lopes w białym kostiumie kąpielowym

Dzhennifer Lopes w białej sukni

Dzhennifer Lopes na scenie

Beauty Dzhennifer Lopes

Dzhennifer Lopes lubi ujawniające stroje

sceniczny wizerunek Dzhennifer Lopes

Dzhenniser Lopez i jej córką w basenie

Wieczór obraz Dzhennifer Lopes