Rihanna's Yellow Dress

Popularna piosenkarka amerykańska RihannaUwielbia szok publiczności. Co więcej, nie tylko ich zachowanie na scenie, ale także obrazy w ubraniach. Widzieliśmy już wielokrotnie piosenkarkę w szalonych, szczerej sukni, przezroczystych sukienkach, spektakularnych fryzurach i makijażach, omawianych w internecie i błyszczących publikacjach od ponad miesiąca. Następna wielka premiera Rihanny na czerwonym dywanie była Met Gala, która jest również nazywana Oscarem w świecie mody.

Sukienka, której nie można zapomnieć

To wydarzenie odbyło się w nocy z 4 na 5 maja w PoznaniuNowy Jork Metropolitan Museum of Art. W celu uzyskania głośnej świeckiej partii o masie gwiazd, trzeba było zakupić cenę biletów dwadzieścia pięć tysięcy dolarów. Z tej okazji, gwiazda światowej sławy starannie wybrane efektowne stroje i starają się prześcignąć się nawzajem. W 2015 roku, najwyraźniej stał się najjaśniejszym Rihanna, bo jej sukienka zebrane przy nim cały paparazzi, pomimo faktu, że zwraca się również uwagę na Kim Kardashian, Beyonce, Mayli Sayrus i Dzhennifer Lopes.

Specjalne poglądy przyznano żółtej sukni RihannaZ pociągiem objętościowym i wykończeniem futra. Niektórzy blogerzy i dziennikarze mają wrażenie, że żaden specjalista nie pracował dla takich arcydzieł i wyraźnie od kilku lat. Jak później stało się znane z ust piosenkarza, że ​​sukienka została stworzona przez dwa lata przez chińskich projektantów Guo Pei. Żółta sukienka Rihanna ma wielometrowy ogromny ogon, przybrany żółtym futrem i haftowany złotymi wzorami.

zobacz także
  • Kim Kardashian zdezaktualizował publiczność ze swoim niezwykłym strojem
  • Dzhey Zi skomentował relacji z Beyonce, „nie zostały one zbudowane na 100% prawdy”
  • Liam Hemsworth i Mayli Sayrus spędził weekend w kręgu krewnych

Sukienka Rihanny, która wysadziła sieć, długoCzas był w zasięgu wzroku i przesłuchania. Faktem jest, że użytkownicy internetu zaczęli tworzyć wiele śmiesznych memów, z których najbardziej popularne stało się podobieństwo pióropusza z omletem i podstawą do pizzy.

Rihanna w zbliżenie żółtej sukni

Rihanna wstaje po schodach z wyprostowanym pociągiem

Ochroniarze Rihanny pomagają jej przynieść pociąg

Futro na manekinie

Mema o sukni Rihanny

Pamiętaj o sukni Rihanny w formie wypieku

Pamiętaj o prażonej sukience ziemniaczanej Rihanny

Pamiętaj o sukni Rihanny w postaci szydełka

Meme na strój Rihanny w postaci pizzy z pomidorami