Dziedziczki aktorek Audrey Hepburn wykazały rzadkie zdjęcia gwiazdy

W ramach wyjątkowej wystawy fotografii "Audrey Hepburn: portrety ikony" synowie niezwykłej brytyjskiej aktorki pokazali publiczności jej rzadkie i nieznane zdjęcia.

Zwycięzcą „Oscar” pojawia się na zdjęciach na całym blasku jej uroku, kobiecości i piękna. Aby zobaczyć, co pani Hepburn była teraz możliwa w internecie.

zobacz także
  • Emily Ratazhkovski z grzywką w porównaniu z Odri Hepbern
  • Anne Hathaway Biografia
  • Audrey Hepburn w starości

Prawdziwa ikona stylu

Audrey Hepburn została uznana za wzórŻycie. Była magią słynnej francuskiej odzież Hubert Zivanshi. Rafinowane jeszcze zaskakujące w swej prostocie, wizerunek Audrey próby skopiowania wielu osobistości w naszych czasach. Ale trzeba przyznać - nie jest to łatwe, ponieważ gwiazda „Rzymskie wakacje” i „Śniadanie u Tiffany'ego” jest po prostu wyjątkowa!

Naturalnie pojawienie się nowych, dotychczas nieWydana aktorka fotograficzna, spowodowała poważne zamieszanie w prasie i wśród jej fanów. Synowie aktorki, modelki i filantropa, Luca Dotti i Sean Hepburn Ferrer, szczęśliwie pokazali swoje zdjęcia. Głównym celem tego projektu jest pokazanie publiczności, jaka była Audrey w prawdziwym życiu.

Była niesamowitą kobietą - elegancką, stylową, skromną, utalentowaną.

Brilliant Audrey Hepburn miał bardzo trudne przeznaczenie

Uznana ikona stylu, muzyka samego Huberta Jivanshi

Pierwszą ważną rolę w filmie przyniosła Oscarowi

Aktorka Audrey Hepburn Multiplayer

Ostatnie lata życia i miłość