Beyonce i Jay Zie są hodowane

Jedna z najpotężniejszych par na świecie, Beyoncé iJay Zee, jest to drugi rok aktywnie poddawany plotkom o rozwodu. Rodzina gwiezdnych uważana była za jedną z najpiękniejszych i szczęśliwych. Oficjalnie Beyonce i Jay Zi ugruntowały swoje relacje w 2011 roku. Dosłownie od ślubu udowodniły się jako para "bez grzechu". Ich pasja i namiętna miłość można było zobaczyć na scenie podczas wspólnej trasy, w blogach osobistych, w prasie. Rok po ślubie sławni mieli córkę, Blue Ivy. Wygląd dziecka był tylko potwierdzeniem wiarygodności i spójności gołębi gwiezdnych.

Niemniej jednak, w połowie 2014 roku w mediachWylały plotki, że Jay Z zmienia Beyoncé. Zdaniem dziennikarzy jego wybór był amerykańską piosenkarką Rihanna, która jest również zarządcą firmy. W tej chwili żona rapera rozwiązała aktywne odrzucenie tych plotek publikując zdjęcie w sieci społecznej, gdzie Jay Z był z Beyonce i Rihanna. Wkrótce młodzi ludzie występowali razem na koncercie, gdzie pokazali widowni swoją pasjonującą miłość, pasję i wzajemną ufność.

Najnowsze wiadomości - Beyonce i Jay Z się rozwodzą!

Pomimo głośnych przyjęć do siebie nawzajem w miłościI ciepłe rodzinne zdjęcia, wygląda na to, że związek Beyoncé i Jay Z prowadzą do ostatecznego rozwodu. Jak mówią przyjaciele piosenkarki, Beyonce jest zmęczony udawaniem i pokazaniem szczęścia. To wszystko jest maską i kłamstwem. W rzeczywistości, Jay Zi od dawna oszukiwał swoją żonę, którą wiedziała piosenkarka. Zgodnie z plotkami, para nie mieszka razem, a nawet na trasie Beyonce jest zamieszkały w oddzielnym pomieszczeniu.

zobacz także
  • Dzhey Zi skomentował relacji z Beyonce, „nie zostały one zbudowane na 100% prawdy”
  • Wyprodukowany przez Dzhey Zi ujawniły, że każda piosenka z albumu „4:44” został zatwierdzony przez Beyonce
  • Nowy album Dzhey Zi „4:44” wentylatory wstrząśnięty rewelacje z życia osobistego gwiazdy

Dopóki to prawda, czas nam powie. Tymczasem pozostaje obserwować rozwój wydarzeń.

Beyonce i Jay Zi na wspólnym koncercie zaprzeczając plotkom o ich rozwodzie 2

Beyonce, Jay Zee i ich córka na MTV Music Awards 2014

Beyonce, Jay Zee, Rihanna - trójkąt miłosny