Kate Middleton jest w ciąży z trzecim dzieckiem

Od ogłoszenia o zaangażowaniu Kate Middleton znastępca brytyjskiego tronu książę William księżna Cambridge jest prawdopodobnie najbardziej dyskutowane osoba Albion. Wszelkie słowa Katherine lub nieostrożne działanie może spowodować pojawienie się kolejnej porcji plotek i spekulacji, które nie zawsze okazują się prawdziwe.

W szczególności w styczniu 2016 r. Świat eksplodowałplotki, że Kate Middleton jest w ciąży z trzecim dzieckiem. Wynikało to z faktu, że żona księcia Wilhelma wielokrotnie skarżyła się na złe samopoczucie i wyglądała na zbyt zmęczoną. Choć księżna nigdy nie wykluczyła, że ​​urodzi ona jedno lub więcej dzieci, wszystkie jej podmioty były oszołomione tą nowiną, ponieważ córka Kate, księżna Charlotte, miała wówczas zaledwie 8 miesięcy.

Kate Middleton naprawdę czeka na trzeciego dziecka?

Pomimo pewnych oświadczeń jednego zznanej tabloidów, że Kate Middleton po raz trzeci jest w ciąży, nie było oficjalnych oświadczeń od przedstawicieli królewskiej rezydencji w tej sprawie. Jednocześnie rodzina królewska nie zaprzeczyła plotkom o trzeciej ciąży Kate Middleton, co pozwoliło dziennikarzom kontynuować twierdzenie o nadchodzącym dodatku.

Wszystkie nowe i nowe publikacje podgrzewają plotki o"Ciekawe" stanowisko Księżnej z jej oświadczeniami na temat tego, jak Kate prezentowała nowinę o szczęśliwym wydarzeniu swoim członkom rodziny i jak książę William zachwycił się, że wkrótce stanie się ojcem.

Tymczasem niespodziewanie Kensington Palaceujawnił harmonogram pracy pary książęcej na publicznej wystawie. Wszyscy mieszkańcy Anglii i innych państw zauważyli, że nie ma żadnych zmian w przyszłej dostawie i, ogólnie, harmonogram jest dość trudny i absolutnie nie nadaje się dla kobiety w ciąży.

zobacz także
  • Stał się znany z programu objazd Keyt Middlton i księcia Williama z dziećmi w Niemczech i Polsce
  • Keyt Middlton spotkał Martina Navratilova i innych sportowców jako część Wimbledonu
  • Keyt Middlton mówił o swojej relacji z królowej Elżbiety II i jej pomocy na początku życia rodzinnego

Wiadomość o tym, co Kate planowała na 2016 rokwizyta w wielu odległych stanach i udział w wielu odpowiedzialnych wydarzeniach, skłoniły dziennikarzy do zakwestionowania prawdziwości plotek o jej "interesującej" sytuacji. Niedługo potem pojawiło się oficjalne oświadczenie, które umieściło wszystkie kropki nad "i" - księżna nie planuje ponownie zostać matką w najbliższej przyszłości, chociaż nie wyklucza tej możliwości w przyszłości.

kate middleton na pozycji

kate middleton jest w ciąży

kate middleton z synem Georgem

kate middleton po raz drugi stała się mamą

dzieci kate middleton

kate middleton z rodziną

kate middleton z mężem i synem

kate middleton i książę willyam

kate middleton zawsze wygląda dobrze