Różowy prezentował klip Just Like Fire

Wkrótce pojawią się ekrany kinkontynuacja Alicji z Krainy Czarów. Premiera filmu "Alice in the Looking-Glass" zaplanowana jest na 26 maja 2016 roku. W filmie wystąpili tak renomowani aktorzy jak Johnny Depp, Anne Hathaway, Alan Rickman i wielu innych. Ale ścieżka dźwiękowa do filmu została poproszona o napisanie równie sławnej osoby - Pink.

Willow zainspirował mnie do stworzenia tego klipu

Po kompozycji do filmupisze, Pink zastanawia się nad tym, że miło byłoby zrobić klip. "Wiosna to czas szaleć", mówi slogan do filmu o Alice, oceniając to, co się stało z Pink, nie zmieniła tego. Wokalistka zrobiła sobie córkę Willow i jej męża Carrie Hart, główne bohaterki jej twórczości.

Klip zaczyna się od tego, co pokazuje Pinkniesamowite akrobatyczne zdolności na szaliki. Internet otrzymał już wiele opinii na temat tej umiejętności, ale wszyscy fani śpiewaków zgodzili się na to, że Pink bardzo gorliwie kręcąc się na szalach nie może. Wtedy możesz zobaczyć jego córkę, która dostaje się do Looking Glass, a po niej idzie Pink sama. Tam pojawia się na szachownicy, gdzie pojawia się w trzech obrazach. Ale to wszystko szaleństwo kończy się bardzo smutno: mąż głównego bohatera klipu, który jest także Carrie Hart, definiuje ją do leczenia w klinice chorych psychicznie.

Po pojawieniu się Just Like Fire Pink dałTrochę wyjaśnień dla jego pracy: "Willow jest moją inspiracją we wszystkim. Kiedy tworzy się coś takiego, zawsze myślę o mojej córce io takich ludziach. Małe dziewczynki są cudem. Mają tyle wolności i wolności, że kiedy je widzę, chcę przekazać to wszystkim publiczności. Więc klip okazał się tak niezwykły, jasny i wesoły.

zobacz także
  • Pink i jej mąż Carey Hart i dzieci widzieli na spacerze po Manhattanie
  • Singer Pink prawie wyruszył na długo oczekiwany koncert, utkwił w windzie wraz z córką
  • Córki Pink czasami się wstydzi ... na wygląd śpiewaka!

Pink jest bardzo utalentowanym artystą

36-letni Pink jest bardzo utalentowany. Uczy się nie tylko komponować muzykę, śpiewać, występować w filmach, ale także poświęcać czas rodzinie. Nawiasem mówiąc, krytycy Just Like Fire zostali już nazwani "rodziną". Filmografia Pink ma 8 obrazów i dyskografię - 6. Artysta wygrał 5 zwycięstw w MTV Video Music Awards, a także otrzymał liczne nagrody w różnych konkursach.

Różowy prezentował klip Just Like Fire

Różowy w klipie pojawia się na różnych obrazach

Willow, Córka Różowa i Carrie Hart

Willow gra także w filmie

Różowy w filmie dostaje się do Looking Glass

W filmie i Carrie Hart