Carly Kloss i Gigi Hadid w nowej sesji zdjęciowej Versace

W jednym ze swoich niedawnych wywiadów słynna projektant Donatella Versace stwierdziła, że ​​była zmęczona robieniem kolekcjonerów na czerwony dywan.

"Chciałbym odejść od tradycji ze wspaniałymi strojami, które są noszone tylko na imprezy towarzyskie. Konieczne jest zrobienie czegoś, co będzie interesujące w codziennym życiu "
- powiedziała Donatella. Tym razem była naprawdę zaskoczona i prezentowana fanom domu mody Versace zupełnie odmiennym, innym niż poprzednie kolekcje, ubrania.

Carly Kloss i Gigi Hadid zagrał w reklamie Versace

Na sesji zdjęciowej gwiazdy modelubiznes-23-letni Carly Kloss i 21-letni Gigi Hadid. Fotograf był prowadzony przez słynnego amerykańskiego fotografa Bruce'a Webera. Versace nie po raz pierwszy współpracuje z tym genialnym specjalistą i zawsze ufa swojemu smakowi. Po filmowaniu skomentowała pracę z nim:

"Początkowo chciałem wszystkie działania reklamyKampania miała miejsce w studio, ale Bruce interweniował. Powiedział, że ulice Chicago są świetne do robienia zdjęć. Później wybraliśmy odpowiednią platformę. Weber zatrzymał się na parkingu w supermarkecie i najbardziej zwyczajnej ulicy.

Choć fani modnego domu Versace będą moglicieszyć się tylko czterema obrazami. Carly Kloss pojawiła się przed fotografami w krótkiej, czarnej spódnicy i tym samym kolorowym swetrze z jasnymi ozdobami. Obraz uzupełniały wąskie buty z niskim pięty i torbę z teczką. Ponadto Carly zaprezentowała suknię, całkowicie wyszyte cekiny z otwartym grzbietem. W ten sposób reklamowała stylową torbę - dodatki odzieżowe w tym sezonie. Poza Klossem, Giji Hadid pojawi się na plakatach reklamowych firmy Versace. Model pojawi się w uwodzicielski obraz, ubrany w czarną krótką sukienkę z haftem i butami z obcasami. Ponadto, Gigi pokaże zewnętrzną odzież, na obrazie młodej matki. Według Webera, Hadid powinien chodzić z dwojgiem dzieci i mężem na parkingu w pobliżu supermarketu i najwyraźniej dobrze sobie poradziła z tą rolą.

zobacz także
  • Bella Hadid w „nagich” stroje na wystawie w Paryżu Aleksandra Vauthier
  • Zeyn Malik powiedział, jak znaleźć szczęście w małych rzeczy!
  • Jaki jest sekret harmonii Bella Hadid?

Donatella Versace powiedziała trochę o swojej kolekcji

Główny projektant domu mody Versace po sesji zdjęciowej komentował nieco swoją nową kolekcję:

"Jak już zrozumiałeś, odszedłem od standardów izrobił coś, co wielu lubi. Dla mnie nowoczesna kobieta jest stylową, modną i pewną osobą. Może to być ktoś: businesswoman, superstar lub gospodyni domowa. To wszystko się okazuje. Jest zadowolona z jej pozycji i życia. W moim rozumieniu szczęśliwa rodzina to piękna żona, kochający mąż i dwoje uroczych dzieci. Właśnie w tym duchu próbowałem przedstawić moją kolekcję. Dla mnie to było ważne, aby ludzie zrozumieli, że dla rodziny mody Versace jest wartością rodzinną ".

Gigi Hadid w nowej sesji zdjęciowej dla Versace

Carly Kloss w kampanii reklamowej Versace

Carly zaprezentowała akcesoria z nowej kolekcji Versace

Nowa kolekcja Versace oferuje sukienki wieczorowe

Modele pojawiły się w obrazach stylowych mumii

Donatella Versace