Travis Fimmel i jego żona

Aktor australijski rozwija się teraz aktywnieJego kariera, udział w kilku udanych projektach. Jednak fani coraz bardziej interesują się Travisem Fimmelem i jego żoną lub dziewczyną. A jeśli partner życiowy aktora nie jest jeszcze dostępny, dlaczego.

Biografia aktorki Travis Fimmel

Travis Fimmel urodził się 15 lipca 1979 roku we FrancjiAustralia. Jego rodzice posiadali i posiadali do tej pory farmę mleczarską, która znajduje się w znacznej odległości od głównych miast kraju. Oprócz Travisa, jego dwaj starsi bracia również wychowywali się w rodzinie. Dzieciństwo na farmie wiązało się z poważną pracą, którą dzieci poświęcały prawie cały wolny czas. Nawet studia w szkole wycofały się w tle. Jednak Travis wykazał się wielkim sukcesem w piłce nożnej, a nawet był w stanie wejść do zespołu młodej drużyny australijskiej.

Jest to nadzieja na sukces kariery sportowejTo był powód, dla ruchu do gospodarstwa domowego młodzieży w Melbourne, ale grać w piłkę zawodowo Travis Fimmel zapobiec szkody. W tym samym czasie spotyka się w mieście David Zeltser, który później staje się kierownikiem młodego człowieka. Przekonuje młodego człowieka, że ​​może osiągnąć udany model i karierę aktorską, ale w tym celu musi udać się do USA.

Pierwszym udanym projektem Travisa Fimmel byłkontrakt z marką mody Calvin Klein, która zaprosiła mężczyznę do udziału w kampanii reklamowej. Ale pierwsze doświadczenia aktorskie młodego człowieka nie były tak skuteczne. Seria "Tarzan", w której Travis odgrywała główną rolę, otrzymała publiczność bardzo chłodno i wkrótce zamknięta. Bardziej udany "Bestia" z Patrickiem Swayze w roli tytułowej nie trwał długo ze względu na chorobę tego aktora. Travis, który grał rolę towarzysza głównego bohatera, pozostał bez pracy.

Jednak charyzmatyczny Australijczyk z piękną figurą i przekłuwającymi szarymi oczami zauważyli reżyserów i producentów. Małe role Travis były oferowane dość często.

Prawdziwym triumfem aktora był udział wSeriale telewizyjne "Wikingowie". Travis grał rolę lidera zwycięzców Wikingów Ragnar Lodbrock. Serial, którego pierwszy sezon został wydany w 2012 roku, był bardzo udany i był bardzo popularny. Poważnym debiutem w dużym filmie dla Travisa Fimmel była rola Anduina Lothara w filmie "Warcraft", oparta na słynnej na całym świecie grze komputerowej. Kolejna ważna rola, jaką Travis pracował w 2016 roku - Stanisław "Kat" Katchinsky w filmie adaptacja powieści E.M. Uwaga: "Na froncie zachodnim bez zmian".

Życie osobiste i rodzina Travis Fimmel

O życiu osobistym aktora nie wiadomo zbyt wiele. Możemy powiedzieć na pewno, że Travis Fimmel nie jest żonaty. Wolny czas kręcenia, jaki człowiek lubi spędzić w samotności, najczęściej idzie do rodzinnego gospodarstwa. Tam Travis Fimmel komunikuje się z rodziną, braci, którzy nadal pomagają rodzicom prowadzić ich domostwo.

Jeśli w rozmowie z Travisem Fimmelem rozmowaprzychodzi do swojej dziewczyny, zazwyczaj żuje, mówiąc, że nie znalazł swojego. Ponadto, w niektórych odpowiedziach, aktor daje dość spektakularną listę cech, które powinny być w jego wybranym. Nie każda dziewczyna może sprostać tak poważnym wymaganiom.

zobacz także
  • Wzrost i inne parametry Travis Fimmel
  • Życie osobiste Travis Fimmel
  • Charlize Theron napięty harmonogram: strzelanie w reklamie Dior i sesji zdjęciowej dla magazynu GQ

Taka zrozumiałość nawet doprowadziła do plotekże Travis Fimmel jest gejem lub niebieskim, ale ta wersja nie została jeszcze potwierdzona, z wyjątkiem tego, że stan cywilny mężczyzny pozostaje niezmieniony i mało prawdopodobne, aby wkrótce opuścić szeregi kawalerek.

Travis Fimmel w młodości

Travis Fimmel w reklamie Calvin Klein

Travis Fimmel w serialu Wikingowie

Travis Fimmel w filmie Warcraft

Travis Fimmel

Travis Fimmel ma dwóch starszych braci

aktor mówi, że jeszcze nie spotkał swojej miłości

aktor pozostaje samotny

są plotki, że aktor jest gejem