Kate Middleton ponownie widziała w kwiatowej sukni

Kate Middleton budzi nienagannePiękno, ale widać ją również w powtórzeniach niewybaczalnych dla jej kręgu. Na uroczystym spotkaniu królewska dama pojawiła się ponownie w białej sukni letniej w błękitnych kwiatach.

Królewska para poparła projekt charytatywny

Książę William i książę Kate Middleton sączęstymi uczestnikami imprez charytatywnych. Do tej pory para brała udział w projekcie, aby zwrócić uwagę opinii publicznej na psychologiczne problemy młodzieży i młodzieży. W celu wsparcia projektu i początków funduszy Youthscape, CHUMS, Our Minds Matter, odwiedzili Luton.

Piękno księżnej dziennikarzy mody "gunpoint"

Piękno księżnej dziennikarzy mody "gunpoint"

Na imprezie charytatywnej, Keith MiddletonWybrał idealny obraz: śnieżnobiała sukienka z kwiatowym nadrukiem. Kwiaty fioletowe marki L. K. Bennett w połączeniu z drobnymi akcesoriami (mała torebka i para butów) przyciągnęły uwagę wszystkich. Jasna, ledwie widoczna makijaż podkreśliła delikatny wygląd księżnej.

zobacz także
  • Stał się znany z programu objazd Keyt Middlton i księcia Williama z dziećmi w Niemczech i Polsce
  • Keyt Middlton spotkał Martina Navratilova i innych sportowców jako część Wimbledonu
  • Keyt Middlton mówił o swojej relacji z królowej Elżbiety II i jej pomocy na początku życia rodzinnego

Dziennikarze mody nie potrafili zrozumieć, że Kateubrane tak samo dwa lata temu podczas wizyty w Royal Air Force Base w Australii. Pomimo krytyki, zareagowali na tę powtórkę.

Nienaganna obraz

Biała sukienka z niebieskimi kwiatami

Kate już ubrała się tak samo dwa lata temu