Życie Kim Kardashian po napadzie: ciągłe łzy i utrata setek tysięcy dolarów

Po tygodniu świecka lwica KimKardashian został okradziony w hotelu w Paryżu, jest pod obserwacją prasy. Natychmiast po tym incydencie gwiazda poleciała do Nowego Jorku, a jej przedstawiciele informowali, że Kim nie pojawi się na portalach społecznościowych i publicznych wydarzeniach przez tydzień. Dzisiaj pojawiły się inne, mniej pozytywne informacje o planach Kardashian.

Kim zawsze płacze

Po powrocie do USA kobieta zamknęła się w domu,otoczony przez dużą liczbę strażników. Nie chce widzieć nikogo oprócz swoich dzieci, małżonka i bliskich krewnych. Wczoraj w gazecie odbył się wywiad z osobą, która doskonale zna Kim. Opowiadał o tym, jak 35-letnia gwiazda czuje się teraz:

"Kim zawsze płacze. Ona, oczywiście, stara się tego nie robić z dziećmi, ale bardzo trudno ją powstrzymać. Ponadto zaczęła się rozwijać paranoja. Zawsze myśli, że coś takiego znowu się z nią stanie. Zawsze mówi o napadzie w Paryżu i twierdzi, że mogło się to skończyć znacznie gorzej. Dopiero teraz uświadomiła sobie, że ma szczęście. Ponadto Kim bardzo boi się swoich dzieci. Ona praktycznie nie rozstaje się z nimi. O pojawieniu się w Internecie lub w otoczeniu ludzi, teraz nie może być wątpliwości. Myślę, że Kim będzie potrzebował co najmniej miesiąca, żeby dojść do siebie. "
zobacz także
  • Kim Kardashian zdezaktualizował publiczność ze swoim niezwykłym strojem
  • Kim Kardashian nie oszczędza się w szkoleniu po wyglądzie „prawdomównych” obrazów w mediach
  • Kim Kardashian kupiła zegarek Zhaklin Kennedi

Każdego dnia Kardashian traci tysiące dolarów

Podczas gdy wielbiciele świeckiej lwicy współczują jej,doradcy finansowi podjęli się wyliczenia szkody Kim, ponieważ przestała ona występować przed opinią publiczną. Samuel Red twierdzi, że tylko w publikacjach na portalach społecznościowych Kardashian zarabia około 1 miliona dolarów miesięcznie. Oto, co jeszcze Samuel powiedział o Kim:

"Dla jej biznesu nieobecność jest najgorsza,to może być. Im dłużej nie wychodzi, tym dłużej nie pojawia się w Internecie, tym więcej traci pieniędzy. Jednak nie rozpaczajcie, ponieważ jestem w 100% pewna, że ​​jego pierwsze pojawienie się spowoduje bezprecedensowe poruszenie. A jeszcze bardziej, wiedząc, jak rodzina Kardashian wie, jak prezentować wiadomości, myślę, że Kim szybko odzyska swoje straty finansowe. Najważniejszą rzeczą jest to, że jej nieobecność nie potrwa zbyt długo, kiedy jej wyjście nie będzie już miało znaczenia i nie będzie interesujące dla publiczności. "

Kim Kardashian został okradziony w Paryżu

Kim Kardashian ciągle płacze

Kim zamknęła się w domu z dziećmi i odmówiła komunikowania się