Syn Clinta Eastwooda

Clint Eastwood jest jednym z najbardziejulubieni aktorzy wśród kobiecej populacji, dzięki ich jasnym, niezapomnianym wyglądom. Powodował wzrost zainteresowania kobietą nie tylko na ekranie, ale także w życiu. Wiadomo o licznych powiązaniach miłosnych aktorki. Ma dzieci z obu związków prawnych i z pozamałżeńskich spraw. Jednym z najbardziej znanych jest najmłodszy syn Clinta Eastwooda - Scotta. Odziedziczył talent swojego ojca i odniósł sukces kariery filmowej. Najstarszy syn popularnego aktora, Kyle'a Eastwooda, jest także twórczą osobą.

Kyle Eastwood jest synem prawnego małżeństwa

Najstarszym synem Clinta Eastwooda jest Kyle. W przeciwieństwie do Scotta, urodził się w legalnym małżeństwie z aktorką Maggie Johnson, która istnieje od ponad 30 lat. Kyle urodził się 19 maja 1968 roku. Podobnie jak Scott, ma siostrę Alison, której ojcem jest również Clint Eastwood.

Rodzina gwiezdna angażuje się w kreatywność wspólną. Więc Kyle, utalentowany kompozytor, napisał muzykę do wielu filmów, w których jego ojciec występował jako reżyser i aktor - to są zdjęcia "Gran Torino", "Unbowed", "Listy z Iwo Jimy". Stworzył także muzykę do filmu "Drogi i twarze", w reżyserii jego siostry Alison. Kyle próbował się jako aktor. Na przykład zagrał w obrazie swojego ojca "Bridges of Madison County".

Kyle Eastwood jest synem prawnego małżeństwa

Kyle Eastwood jest utalentowanym kompozytorem

Kyle Eastwood zajmuje się wspólną kreatywnością z tatą ojca

Scott Eastwood - syn Clinta Eastwooda

Scott urodził się 21 marca 1986 roku w Poznaniuw wyniku tajnego romansu, które wystąpiło między starym ojcem a stewardessą Jayselin Reeves. To połączenie nauczyło się w czasach, gdy słynny aktor był w związku z Sondrą Lok. Scott ma siostrę Catherine, której ojcem jest również Clint.

Dzieciństwo Scotta było na Hawajach. Był dzieckiem nierozpoznanym do 2002 roku. Znajduje to odzwierciedlenie nawet w aktu urodzenia, który zawiera zapis odmowy dziecka. Scott początkowo nosił imię Reeves'a, a później ją zmienił. Później Clint Eastwood rozpoznał syna i pomógł mu karierę aktorską.

Kariera Scotta w filmie rozpoczęła się od wykonywania nieistotnych ról. Jego pierwszym filmem był "Flags of the Fathers", w którym wystąpił w 2006 roku. Potem przyszedł "Pride" (2007) i "Unconquered (2009).

Znaczącą rolę Scott otrzymał w 2010 roku w filmie "Wchodząc do nikąd". Potem nastąpiła poważna praca aktorska: udział w obrazach "The Conquerors of the Waves", "The Longest Trip".

zobacz także
  • Clint Eastwood w młodości
  • Clint Eastwood i katastrofa samolotu
  • Nina Dobrev i Pol Uesli znaleźć?

Poza karierą aktorską Scott bierze udział w sesjach reklamowych i sesjach zdjęciowych dla magazynów modowych.

Scott Eastwood - syn Clinta

Scott Eastwood był nierozpoznany przez swojego ojca do 2002 roku

Scott Eastwood urodził się w wyniku powieści między ojcem a stewardesą

Scott Eastwood wziął udział w sesji zdjęciowej dla magazynów o modzie

Scott Eastwood pokazał się nie tylko jako aktor, ale także jako model

Scott Eastwood odziedziczył piękny wygląd swojego ojca i jego talent

Scott najpierw nosił imię swojej matki

Scott słusznie może być uważany za kontynuację swojego utalentowanego ojca

Filmografia Scotta Eastwooda jest dość obszerna