David i Victoria Beckham

Związki Davida i Victoria Beckham uważane są za jednego z najsilniejszych i najszczęśliwszych wśród gwiazd gwiazdy. Przez lata wykazały idealne relacje z innymi.

Victoria i David Beckham - historia miłosna

Powstała Victoria Adams i David Beckham1997. W tym czasie oboje małżonkowie byli już popularni - Victoria z powodzeniem śpiewała w grupie Spice Girls, David grał dla drużyny piłkarskiej "Manchester United". Ich spotkanie nastąpiło podczas meczu piłki nożnej. Victoria nie poprosiła Davida o autografy, co bardzo go zaskoczyło, ale zapisała swój numer telefonu na bilecie, który w dalszym ciągu trzyma. Z kolei, pomimo faktu, że marzyl o zapoznaniu się z solistą popularnego zespołu, mógł się tylko przedstawić. Miłość wybuchła na pierwszy rzut oka i stosunki szybko się rozwijały.

Rok po spotkaniu, gwiazdy ogłosiły zaręczyny, a wkrótce ożenił się.

Historia miłosna trwa do dziś - w 2015 roku para obchodzi 16-lecie ślubu.

Wesele i dzieci Victoria Beckham i David Beckham

Uroczyste wesele odbyły się w lipcu1999. Wesele Davida i Victoria Beckham odbyły się w królewskiej skali w jednym z zamków w Dublinie. Obecnie David i Victoria Beckham mają 4 dzieci:

  • w czasie wesela mieli już syna Brooklyn;
  • W ciągu 3 lat był też drugi dzieciak - Romeo James;
  • syn Cruz urodził się po kryzysie, którego rodzina doświadczała w 2003 roku - nieporozumienie pary spowodowane były skandalistycznymi plotkami o zdradzie David z asystentką Rebecca Luz;
  • W 2011 roku Beckham urodził córkę Harper Seven, uroczą dziewczynkę, bardzo podobną do matki.

Ile dzieci z David i Victoria Beckham będzie miała, same nie mogą powiedzieć. Gwiazdy mówią, że chociaż nie są przeciwko piątym dzieckiem.

Zdjęcia z Wiktoria i David Beckham są częstoWystępują na stronach magazynów mody - para wygląda bardzo harmonijnie, lubi ubierać się w tym samym stylu i stawiając przed kamerami. Często widać Victoria i David Beckham z dziećmi na pokazach mody - popularna matka nie opuściła kariery wokalnej, ale także została projektantką.

zobacz także
  • Dzisiejsze urodziny Beckhamowie Harper Beckham
  • Dlaczego Beckhamowie ucałować swoje dzieci ... na ustach?
  • David i Viktoriya Bekhem obchodziła 18. rocznicę ślubu

Para na lata życia rodzinnego zdarzyła się wiele razykłótnie, nieporozumienia, ale starają się szybko stawić, nie nadmuchiwać słonia z lotu i dbać o ich związek. Na przykład jedno z pojednania zakończyło się powtórnym ślubem, dwoma tatuażami z datą wesela i napisem: "Na nowo".

David i Victoria Beckham1

David i Victoria Beckham2

David i Victoria Beckham3

David i Victoria Beckham4

David i Victoria Beckham5

David i Victoria Beckham

David i Victoria Beckham7

David i Victoria Beckham

David i Victoria Beckham