Beyoncé i jej mąż Jay Z i jego córka Blue Ivy

Plotki, że między wspaniałym Beyoncé i jejmąż Jay Zi dawno temu pojawił się czarny kot po raz pierwszy w prasie rok temu. Reporterzy zaprezentowali imponującą listę raper-kochanek, a nawet Królowej R'n'B udało się wykręcić powieść własnym ochroniarzem. Jednak ich związek rodzinny od dawna jest marką odnoszącą sukcesy, a planowane tournee nie daje możliwości podążania za pragnieniami duszy.

Wyjście: przedstawienie bezchmurnego szczęścia rodzinnego, że muzycy również robią przyjemność dla entuzjastycznych fanów.

Bajkowy koniec

Jednak serce, jak wiecie, nie jest kamieniem. Sądząc po pewnych oznakach, dziewczyna coraz bardziej z trudem rozgrywa grę o nazwie "szczęśliwe małżeństwo". Na wspólnych koncertach para długo przychodzi osobno i zatrzymuje się w tym samym czasie w różnych hotelach. Beyoncé i Jay Zee są rozdzieleni.

Raper ze swojej strony potwierdza chęć kontynuowania współpracy z wokalistą, zaproponował nawet swojej żonie, aby została jej agentką, której odmówiła piękna.

zobacz także
  • Dzhey Zi skomentował relacji z Beyonce, „nie zostały one zbudowane na 100% prawdy”
  • Wyprodukowany przez Dzhey Zi ujawniły, że każda piosenka z albumu „4:44” został zatwierdzony przez Beyonce
  • Nowy album Dzhey Zi „4:44” wentylatory wstrząśnięty rewelacje z życia osobistego gwiazdy

Przypomnijmy, że w parze rośnie ogólne dziecko -dziewczyna o egzotycznej nazwie Blue Ivy (bluszcz niebieski). Rodzice nie chcą, aby dziecko się martwiło i nie opowiedziały jej jeszcze o problemach w rodzinie. Któregoś dnia paparazzi sfilmowali parę z córką podczas wspólnego spaceru po jachcie. Zarówno Beyoncé, jak i Jay Z opiekowali się trzyletnim dzieckiem.

Beyoncé i jej mąż Jay Zee

Beyoncé i jej Jay Zee

Beyonce z mężem Jayem Zee na jachcie z córką