biografia Anne Hathaway

Biografia Anne Hathaway nie jest złożonaskręcają lub głośno skandale. Ta dziewczyna jest bardziej skłonna przyciągnąć uwagę utalentowanego aktora i niezwykłego wyglądu, a nie na nic, że jest porównana do takich aktorek jak Julia Roberts, Audrey Hepburn i Judy Garland.

Anne Hathaway w dzieciństwie i karierze aktorskiej

Dziewczyna urodziła się 12 listopada 1982 roku w Nowym Jorku na Brooklynie. Rodzice Anne Hathaway byli związani ze środowiskiem aktorstwa, matka była aktorką, a jej ojciec był prawnikiem.

Debiut Ann Hathaway pojawił się na ekranie w 1999 rokuW serii "Bądź sobą". Potem była od kilku lat w filmach Disneyland. Pierwsza część „Pamiętnik księżniczki” i Ann przyniósł pierwszy znaczący sukces obsady, a także pierwszy popularnością wśród widzów. W 2004 roku kontynuacja "Księżniczki Pamiętniki: Jak zostać królową". Prawie wszyscy aktorzy prace Enn Heteuey były udane i dobrze oceniony przez krytyków. Grała w filmach takich jak „Dzheyn Ostin”, „Tajemnica Brokeback Mountain”, „Rachel Getting Married”, „Diabeł ubiera się u Prady” i znakomicie pełnił rolę kobiety-kota w filmie „Mroczny rycerz powstaje”.

Ale największy sukces przyniósł jej rolę w muzyce"Les Miserables" o powieści o tym samym imieniu Victor Hugo. Anne zagrała w niej Fantina, zdobyła Złotego Globu, Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej, nagrodę BFTA i Screen Actors Guild w USA.

Życie osobiste Anne Hathaway

Anne Hathaway przez około 5 lat była w związku zWłoski biznesmen Rafaello Follieri. Został jednak aresztowany za oszustwo i kradzieże pieniędzy. Ann była również zameshena w tej aferze, ale tylko w przypadku odbyło się w charakterze świadka, a zapowiedź przyniósł ją i nie było.

zobacz także
  • Emily Ratazhkovski z grzywką w porównaniu z Odri Hepbern
  • Julia Roberts została schwytana bez spodni
  • Julia Roberts doradziła w sprawie edukacji bliźniąt Cluny w programie Ellen DeGeneres

Potem Ann zaczęła romans z projektantembiżuteria adam Shulman. W 2012 r. Para wyszła za mąż. Prywatne życie Anne Hathaway jest przyćmione brakiem pary dzieci. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że ​​aktorka jest zdesperowany, aby zajść w ciążę w sposób naturalny, a oni patrzą na małżonka ma możliwości przyjęcia dziecka.

Anne Hathaway urodziła się 12 listopada 1982 roku

Anne Hathaway jest często porównywana z Audrey Hepburn

Ann Hathaway w jednym z jej debiutanckich filmów Jak zostać księżniczką

Ann Hathaway ma wiele nagród filmowych

Rola Fantini w filmie "Les Miserables" przyniósł aktorkę Oscar

Anne Hathaway jako kotka żeńska

aktorka Anne Hathaway

Anne Hathaway z mężem

Anne Hathaway