Uilla Smita Biografia

Urodziny Will Smith przypada na 25Wrzesień. Tego dnia amerykański aktor urodził się w 1968 roku. Chłopiec wychowywał się w prostej rodzinie. Matka Smitha była nauczycielem w jednej z lokalnych szkół, a jej ojciec inżynier. Rodzice Willa zerwali się, gdy przyszły aktor miał zaledwie trzynaście lat. W tym wieku musiał dorosnąć i polegać na sobie.

Oczywiście, biografia aktor Will Smith jest nasyconagłównie faktów jego gwiezdnych prac. Warto też zwrócić uwagę na jego osobiste życie. W wieku 24 lat aktorek ożenił się z uroczym Shiri Zampino. Ale jego małżeństwo ledwie trwało trzy lata, po czym młodzi ludzie złożyli wniosek o rozwód. W swoim czasie razem w rodzinie Smith urodził się chłopiec, który został nazwany po jego ojcu Willard Christopher Smith III. Wkrótce jego rodzice nazwali go Trey. Po rozwodzie chłopiec pozostał z matką.

Po raz drugi Will Smith poślubił dwa lata późniejjego przyjaciela z dzieciństwa Jade Pinkett. W tym ślubie aktor ma dwoje dzieci - syna Jaydena i córki Willow. Wraz ze swoją drugą żoną aktor nadal żyje, chociaż w parze pojawiły się złe plotki, które miały silny wpływ na relacje pomiędzy Jadą a Willem. Rodzina Will Smith wielokrotnie pojawiała się w swojej biografii w dziale pracy. Młodszy syn i córka aktora nawet z nim działali, a jego żona zawsze towarzyszy mu we wszystkich ceremoniach i prezach.

Kariera Will Smith

Jego sława Will Smith zarobiła nie w filmach. Po raz pierwszy jego nazwisko brzmiało prawie na całym świecie, kiedy Smith wystąpił w duecie hip-hopu w latach osiemdziesiątych. Aktor po raz pierwszy otrzymał nagrodę Grammy jako najlepszy artysta rapera. Później zagra główną rolę w sensacyjnych seriach "Prince of Beverly Hills", po których jego osobowość stała się sławna w każdym zakątku świata.

zobacz także
  • Festiwal Filmowy w Cannes 2017 - czerwony dywan, ceremonia otwarcia, gwiazda i stroje festiwal filmowy
  • Dzheyden Smit przedstawia gali Met 2017 obniżyć swoje dredy
  • Żegnaj, dredy! Will Smith odcięte włosy jego syn Jaden

Podczas swojej kariery William Smith dwukrotnie był nominowany do Oscara, czterokrotnie w kategorii Złotego Globu. Dzisiaj, według magazynu Forbes, aktor jest najwyższym płatnym na świecie.

Will Smith i jego druga żona Jada Pinkett

Will Smith podczas ceremonii wręczenia nagród Oscar 2014

Will Smith ze swoją pierwszą żoną Shiri Zampino i synem Trey