Życie osobiste Audrey Tautou

Fani zawsze czekamy na szczegółyo swoim życiu osobistym, mężu i dzieci, utalentowanej francuskiej aktorce Audrey Tautou, ale sława jest po prostu nie gotowa, aby dzielić się nią z innymi. Audrey uważa, że ​​nie ma potrzeby rozpowszechniania takich rzeczy.

Aktorka sama komentuje: "Tak boję się powiedzieć za dużo, że w ogóle o tym nie mówię! Jestem bardzo złym klientem w magazynach dla kobiet. Kiedy czytamy wywiady z aktorkami, myślę, że nie jesteśmy bardzo zainteresowani tym, jak porozmawianie o jej roli. Oczekujemy, że znajdziemy tajne tajemnice swojego życia, rodziny, męża, dzieci ... Przyznam, że jako czytelnik jestem także zainteresowany tym. Ale w moim przypadku nie ma nic do dyskusji przez długi czas ".

Czy Audrey Toth jest w ciąży?

Zaokrąglony brzuch i lekko zmęczona twarz - wystarczyło na narodziny plotek o prawdopodobnej ciąży aktorki.

Ostatnio sieć ma informacje na temat wspólnegoKolacja Odri z towarzyszką. Informatorzy pospiesznie zauważyli okrągłe brzuch kobiety. Jeden z świadków powiedział nawet, że podczas tostu aktorka zmieniła kieliszek wina na szklankę wody.

Oczywiście, aktorka sama milczy, a jej agenci odpowiedzieli, że osobiste życie Audrey Tautou nie jest komentowane. Musieliśmy czekać zaledwie kilka miesięcy, aby dowiedzieć się, czy to prawda, czy nie.

Audrey Totu zostaje zaręczona ze swoim sekretnym kochankiem?

Czy piękno Odry nadal mogło się spotkaćTwoja miłość? Francuskie i brytyjskie tabloidy tak powalony, aby uzyskać co najmniej pewne informacje na temat wybranego jednej gwiazdy. W 2013 roku w wywiadzie dla magazynu psychologii, do którego nie zgadzają się prawie 10 lat, gwiazda powiedział: „Myślę, że jestem teraz w drodze do jakiejś równowagi w moim życiu!”. I to jeszcze bardziej zaintrygowało wszystkich. W czerwcu 2014 roku aktorka wyjechała do Londynu na prezentację filmu Michela Gondry „pianka dni”, w którym zagrała. Kiedy dała wywiad do jednego z wydawców, dziennikarzy zauważył na jej palcu, i nie wahaj się zapytać, czy jest to ślub. Do czego odpowiedziała Audrey: "Nie wiem! Czy to wystarczy? "

zobacz także
  • Dwa babes pod jednym dachem: Stella Maxwell przeniesione do Kristen Stewart
  • Mąż siostry Kardashian opuścił śpiączkę
  • Hilary Duff i jej były mąż wystawili imprezę na cześć swego syna Luke'a

Przypomnijmy, że od wszystkich lat kariery aktorskiejWiedza znana tylko z relacji między Audrey Tautou a Mathieu Shedid. Ich relacje trwały od 2006 do 2008 roku. Małżeństwo nie zakończyły, ponieważ aktorka nie wierzy w instytucję małżeństwa, podobnie jak większość francuskich kobiet.

Wygląd fascynującego Audrey Tautou

Audrey Tautou w życiu

Stylowa Audrey Tothou

Audrey Tautou jako Coco Chanel

Audrey Tautou na planie filmu Pena Days

Audrey Totu zagrała topless

Audrey Tautou podczas otwarcia 65. Berlinale Film Festival

Audrey Tautou i Tom Hanks

Audrey Tautou i Mathieu Shedid