Viktoriya Bekhem sprzedaje swój ekskluzywny samochód

Znana piosenkarka i projektant Victoria BeckhamStał się twarzą Range Rover Evoque w 2012 roku. Wtedy trendetter dostał ekskluzywny samochód tej marki. W świecie takich samochodów jest tylko 200 sztuk, nie mówiąc już o tym, że Victoria wprowadziła do wnętrza swój wygląd komfortu i stylu.

Samochód jest sprzedawany przez ojca

Nie tak dawno temu na stronie pojawił się AutoTraderogłoszenie sprzedaży ekskluzywnego samochodu Victoria Beckham. Podróżowała przez około trzy lata i teraz zdecydowała, że ​​nadszedł czas, aby rozstać się z samochodem. Samochód jest sprzedawany przez jej ojca: komunikuje się z osobą, która szuka kupującego, a jeśli okaże się to potrzebna, to dowodzi. Cena, którą chciałem dostać na Range Rover, wyniosła 60 000 funtów, ale niedawno spadła do 55 000.

Dyrektor ds. Sprzedaży Nick Horwood, którypodjął się nadzoru nad przyszłym porozumieniem, w swoim wywiadzie powiedział: "Ten samochód miał jednego właściciela - Victoria Beckham. Podróżowała przez około trzy lata, ale ostatni raz samochód nie jest potrzebny. Jest to ekskluzywny model z projektem, który został wykonany zgodnie ze szkicami słynnej piosenkarki. "

zobacz także
  • Dzisiejsze urodziny Beckhamowie Harper Beckham
  • Dlaczego Beckhamowie ucałować swoje dzieci ... na ustach?
  • David i Viktoriya Bekhem obchodziła 18. rocznicę ślubu

W wywiadzie Victoria Beckham potwierdziła sprzedaż

Po tym jak prasa zdała sobie sprawę ze sprzedażyRange Rover, piosenkarka krótko wywiad i wyjaśniła swoje działania. Sprzedaję ten samochód, ponieważ Pomyślałem, że David go sprowadzi, niestety nie zdarza się. To naprawdę ekskluzywne i dla mnie ten samochód jest bardzo dumny. To mój pierwszy samochód, w którym wnętrze i niektóre elementy ciała zostały wykonane całkowicie według moich szkiców. Ten Range Rover odzwierciedla moją osobowość i mam nadzieję, że wkrótce znajdzie nowego właściciela ", powiedziała pod koniec.

Twarz Victoria Beckham Range Rover Evoque

Samochód Wiktorii

Ogłoszenie sprzedaży

Jest tylko 200 takich samochodów

Wnętrze samochodu

Projekt został opracowany osobiście przez piosenkarza

Teraz nikt nie używa samochodu

Ten samochód jest dumą Wiktorii

Victoria Beckham