To ujawnił tajemnicę Viktorii Bekhem diecie!

Drugi dzień w sieci odtajnił super-przemyślanyżywność Victoria Beckham. Ta świecka lwica nie tylko buduje udaną karierę jako projektantka mody i skutecznie zarządza swoim własnym, modnym imperium, ale także zdumiewa widownię ze wspaniałą figurą, bez grama nadwagi!

Jak to się powiedzie Posh Spice? To powiedziano osobiście szef kuchni z byłego pieprzu Wolfgang Pak. Według niego tajemnica harmonii 41-letniej matki z czterema dziećmi jest prosta - zjada praktycznie tylko owoce i warzywa! Do niedawna pani Beckham nawet jadła mięso i ryby ... ale teraz na stole jest wyłącznie warzywa.

zobacz także
  • Dzisiejsze urodziny Beckhamowie Harper Beckham
  • Dlaczego Beckhamowie ucałować swoje dzieci ... na ustach?
  • David i Viktoriya Bekhem obchodziła 18. rocznicę ślubu
Właściwe odżywianie lub manny strach przed lepszym?

A jednak, co ta kobieta jedzą? Mleko, tłuste i słodkie przez długi okres pozostawione jej diety. I Victoria preferuje jeść warzywa ugotowane dla pary. Jest jednak ta dama ma małą słabość - czerwone wino.

Warto zauważyć, że najbardziej ulubionym daniem projektanta jest szpinak. Gotowe jest jeść trzy razy dziennie w dowolnej formie. Tak, na takiej diecie, nawet z ogromnym, pragnienie odzyskania jest po prostu niemożliwe ...

Najbardziej ulubionym potrawą szpinaku Victoria Beckham

 Osobisty szef powiedział o tajnej diecie Posh Spice

Beckham nie może zaprzeczyć sobie kieliszka dobrego czerwonego wina

Dieta z byłego pieprzu to prawie takie same warzywa

Victoria ma anoreksję lub jest to tylko nieudany strzał

Z takiej diety nie da się dobrze, dopóki nie spłynie głodem