Viktoriya Bekhem przygotowuje wspaniałe ciasta

Victoria Beckham, lat 42, ma ukryty talent,o których jej fani nawet nie podejrzewali. Okazuje się, że projektant może ugotować pyszne desery. Niedawno matka czworga dzieci upiekła talerz ciastek, które Romeo i Cruz nosili na wakacje w szkole.

Taki inny

Po raz pierwszy świat dowiedział się o Victoria Adams (Beckham), jako uczestniku grupy Spice Girls. Po zakończeniu śpiewania "Posh Spice" (Chic) stała się aktorką, grając na kasecie "The party in the park". Małżeństwo z godnym pozazdroszczenia kawalerem Davidem Beckhamem dodało uroku popularności i zaczęła aktywnie uczestniczyć w kampaniach reklamowych wybitnych marek. W rezultacie Vicki stworzył własną markę Victoria Beckham, stając się couturier.

zobacz także
  • Dzisiejsze urodziny Beckhamowie Harper Beckham
  • Dlaczego Beckhamowie ucałować swoje dzieci ... na ustach?
  • David i Viktoriya Bekhem obchodziła 18. rocznicę ślubu

Cukiernia szefa kuchni

Pani Beckham opublikowała na Instagram migawkę dużego talerza pełnego ciastek czekoladowych. Na kawałku papieru, stojącym między pysznymi, jest napisane:

"Brownie z Beckham."

Fallovers były zaskoczone, myśląc, że przedsiębiorczyżona słynnego piłkarza postanowiła zorganizować wypuszczenie spersonalizowanych ciastek lub otworzyć specjalną słodycze, ale prawda była jeszcze bardziej interesująca. W poście do zdjęcia Victoria napisała:

"Święto lata w szkole. Kto by wiedział, że mogę to zrobić? Obowiązki mamy. Zrobiłem, co mogłem ".

Zastanawiam się, czy Vicki osobiście spróbowała swojego stworzenia. Gwiazdy, których postać różni się smukłością i kruchością, dokładnie monitorują zawartość kalorii w jedzeniu i nie jedzą słodyczy.

Victoria Beckham pokazała swój "tajny" talent

Victoria Beckham upiekła dużo ciastek Brownie

Projektant zrobił pyszne jedzenie na szkolne wakacje w Romeo i Cruz

Beckham nie próbował słodkich rzeczy

Wiki można zobaczyć z ciastem w ręku tylko podczas sesji zdjęciowej

Piękno odmawia słodkości ze względu na harmonijną sylwetkę