Donatella Versace został zatrudniony jako asystent umięśnione swojego psa

Siostra późniejszego Gianni Versace, który objął urządulubionym znakiem świeckich kronik jest główny projektant mózgu swojego brata, dom mody Versace. Tym razem 61-letnia Donatella Versace zaskoczyła publiczność, nie eksperymentując z długotrwały wygląd, ale z miłością do swojego psa.

Tajemniczy nieznajomy

Ostatnio w ogromnym personelu personelu,służąc Donatelli Versace, był inny robotnik - przystojny młody człowiek o mięśniowej sylwetce, który można zabrać na straży gwiazdy. Jednak ten człowiek ma kilka innych funkcji ...

Bodyguard dla zwierząt domowych

Nowy pracownik wszędzie towarzyszy nie projektantowi mody, alejej pies Audrey, będący osobistym towarzyszem, asystentem i ochroniarzem czterorocznej magiki Donatelli. Również człowiek pomaga zajętej gospodyni w utrzymaniu osobistej strony jej python w Instagram, która między innymi ma ponad osiem tysięcy abonentów po jasnym życiu psa Audrey.

zobacz także
  • Kolano Donatelli Versace porównano do shar pei
  • Donatella Versace przedstawiła nową kolekcję na zbyt cienkich modelach
  • Donatella Versace odpowiedziała na krytykę fanów o nowej kampanii reklamowej Versace

Nawiasem mówiąc, taka troska ze strony Donatelanie dziwi, ponieważ projektant wielokrotnie przyznał, że uważa jego Jack Russell Terrier, nazwany po legendarnej Audrey Hepburn, "prawdziwą kobietę Versace".

Donatella Versace może zaskoczyć fanów nie tylko ich wyglądem

Projektant mody postanowił zadowolić swojego ulubionego psa

Jack Russell Terrier był towarzyszem i ochroniarzem w jednej osobie

Człowiek mięśni towarzyszy Audrey

Audrey pomaga jej właścicielom pracować nad kolekcjami

Audrey - kobieta Versace