Anne Hathaway pokazała 5-miesięcznego syna

Anne Hathaway i Adam Shulman pojawili się po raz pierwszyrodziców pięć miesięcy temu. Starannie ukrywali dziecko przed wzrokiem. Paparazzi i nie potrafił uchwycić twarzy dziecka. Jonathan dorastał, a jego gwiazdorowa matka postanowiła, że ​​może się urodzić!

Przymusowa konspiracja

Anne Hathaway ukryła się, jak tylko mogła, wchodząc dalejChodź z synem. Aktorka przykryła dziecko ręką, owinięta pieluszką w pasek, więc pomimo wszystkich sztuczek reporterów, fani nie wiedzieli, jak wyglądał jej syn, i narzekał, że nie mogą rozmawiać o tym, które z ich rodziców wyglądało bardziej.

zobacz także
  • Anne Hathaway ubiera się z pchlego targu i nie jest nieśmiały o tym
  • Anne Hathaway wyznała swoją miłość do męża w czasopiśmie Elle
  • Pierwsze nagranie z kręcenia filmu "Osiem Oceaników"

Serene Szczęście

Nazajutrz rodzina weszła do obiektywu paparazzi w Nowym Jorku. Aktorka z mężem i synem przechadzała się po ulicach. Nawet gdy zauważyli, że są usuwani, nadal się uśmiechają.

Małżonkowie naprzemiennie kierowali wózek z Jonathanem,a potem Anne, ubrana w długą sundressę, wzięła okruchy w ramiona. Z nieznośnego ciepła Hathaway ocalił słomkowy kapelusz, podobnie jak niemowlę, zdołał dwa razy zmienić swój strój. Na początku był synem aktorki w białej ochroniarze, a potem w paski.

Wcześniej społeczeństwo nie widziało dziecka noworodka Ann Hetaway

Rodzice ukrywali dziecko przed wzrokiem

Reporterzy zrobili aktorkę z mężem i synem w Nowym Jorku

Anne Hathaway z synem Jonathanem

Anne była w wielkim humorze

Aktorka nie ma tendencji do utraty wagi szybko po urodzeniu