Anne Hathaway "zagrała" rolę szczęśliwego właściciela statuetki "Oscar"

Spowiedź Ann Hathaway była mieszanareakcja wśród aktorów. W niedawnym wywiadzie aktorka przyznała, że ​​podczas prezentacji statuetki Oscara za rolę Fantiny w filmie Les Miserables w 2013 roku, była głęboko zawstydzona. Według Anne, grała rolę szczęśliwego zwycięzcy. Pożądana statuetka dla wielu aktorów jest wskaźnikiem ich profesjonalizmu i sukcesu, ale Hathaway uważa inaczej:

Oczywiście, jest oczywiste, że każdy z aktorówmarzy o Oscara. Ale nie chcę kłamać, czułem poczucie zamieszania i wstydu. Przyznaję, że odegrałem kolejną udaną rolę: szczęśliwą, odnoszącą sukcesy, w eleganckim stroju od słynnego projektanta i drogich ozdób. Idealne zdjęcie z Hollywood, ale dla wielu jest to niewyobrażalne marzenie. Próbowałem ciężkiego losu kobiety Fantini i nie jestem pewien, czy miałem prawo przyjąć nagrodę za czyjś ból.

Ekranowa wersja powieści "Les Miserables" była bardzo widoczna

Ekranowa wersja powieści Victora Hugo "Les Miserables"To było bardzo cenione przez wielu krytyków filmowych, członkowie Amerykańskiej Akademii Sztuki Filmowej i film nominowany w ośmiu kategoriach. Dla Anne Hathaway jest to jedyna statuetka Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Aktorka zagrała tragiczną postać Fantine, kobieta z ciężkim losem i poświęca swoje ciało dla dobra córki. Rola wymagała Anne wielkim zaangażowaniem emocjonalnym, straciła na wadze o 11 kg i odciąć jego długie włosy być może dlatego tak boleśnie przyjął nagrodę Akademii?

zobacz także
  • Anne Hathaway ubiera się z pchlego targu i nie jest nieśmiały o tym
  • Anne Hathaway wyznała swoją miłość do męża w czasopiśmie Elle
  • Pierwsze nagranie z kręcenia filmu "Osiem Oceaników"

Aktorka nie przyznała się, dlaczego tylko terazzdecydował się na takie wyznanie, ale dopiero trzy lata później, po otrzymaniu statuetki "Oscar". Zauważ, że po filmie "Les Miserables" zagrała w dziewięciu kolejnych filmach, ale nie przyniosły jej tak sukcesów i entuzjastycznych recenzji.

Rola wymagała od Anne wiele emocjonalnego zaangażowania

Ann "grała" rolę szczęśliwego właściciela "Oscara"

Teraz Anne poświęca się rodzinie i nie jest czasowo usuwana