Internauci krytykowali zdjęcie Rihanny z jej siostrzenicą

Rihanna nawet oburzała swoich oddanych fanów,Tworząc kontrowersyjne zdjęcie na swojej stronie w Instagramie. W ramce naga piosenkarka pocałuje na ustach nagą trzyletnią siostrzenicę siostrzenicy w łazience. To, co RiRi o niej nie słyszało ...

Ciotka cioteczna

28-letnia Rihanna jeszcze nie nabyła własnych dzieci, ale lubi bawić się z dziećmi. Wokalista lubi opiekować się dzieckiem z siostrzenicą Majestat, która również potrzebuje swojego biednego dziecka.

Rodzice cute little girl z radościązostaw ją pod opieką RiRi. Razem z małym artysta idzie na zakupy, odpoczywa i zajmuje się codziennymi sprawami. Photo report o wyprawach z Madge, często umieszcza w sieciach społecznościowych, otrzymując od zwolenników wiele komplementów. Jednak tym razem była flirt przyjaciela Drake'a została zaatakowana przez zamieszanie krytyki.

Nieprawidłowe zachowanie

Na koncie Rihanny pojawiła się niejednoznaczna ramaWczoraj, ale już wywołała gorącą debatę w sieci. Na zdjęciu widać kąpiel Rihanny i Majestat w łazience. Cokolwiek, ale dziewczyna i piosenkarka są fotografowani zupełnie nago i całują. Przez wiele chwil nie wydawało się dotykać, ale nienaturalne.

Krytycy uważają ten przejaw za niedopuszczalnyUczucia dla dziewczyny, a tym bardziej umieszczenie takich zdjęć w internecie. Słusznie podkreślają, że jakikolwiek pedofil może zapisać zdjęcie z dzieckiem. W efekcie upadki zaleciły, aby RiRi urodziła dziecko i przestała "zastępować" córkę swojej siostry pod atakiem.

zobacz także
  • Rihanna zaprezentowała nową kolekcję obuwia
  • Ciężar gwiazd: Rihanna prowadzi obsesyjne wentylator
  • Wszyscy mówią o postaci Rihanna: odzyskiwane lub stanowisko?

Wydaje się, że Rihanna nie zgadza się z negatywnymi komentarzami, ponieważ nie usunęła ramki z jej strony.

Rihanna oburzała użytkowników Internetu

 Rihanna i Majesty są zaplombowane nago w łazience

Gwiazda spędza dużo czasu z siostrzenicą Majesty

Piosenkarz często zabiera dziecko na wycieczki

Dziewczyna towarzyszy gwiazdą na imprezach towarzyskich

RieRee ochrzciła swoją siostrzenicę na Barbados