Singer Pink wkrótce stanie się mama po raz drugi

37-letni amerykański kompozytor Pinkrzadko rzuca fanom wiadomości z jego życia osobistego. Cieszy się ze swojego małżeństwa z 41-letnią Cary Hart, z którą zostaje wychowana przez 5-letnią córkę Willow Sage. Jednak to, co się dzieje w życiu Pink, staje się coraz trudniejsze i trudne do ukrycia, ponieważ jest w ciąży po raz drugi.

Spacer w Santa Monica i zdjęcie w Instagram

Inny dzień, Pink "złapał" paparazzi w mieścieSanta Monica, kiedy wysiadła z samochodu i ruszyła do sklepu. Pink nosił długą, przestronną, ciemnobłękitną sukienkę i białe motocyklowe. W dłoniach trzymała brązową torebkę, którą wciąż przykrywała powiększone brzuch. Nie dała żadnych uwag na temat swojej pozycji, ale dosłownie godzinę później kibice czekali na przyjemną niespodziankę.

Po spełnieniu się wykonawcyPaparazzi, najwyraźniej, postanowiła powiedzieć wszystkim, że wkrótce po raz drugi stanie się matką. Na swojej stronie na Instagram kobieta dotykania opublikował zdjęcie, na którym została schwytana w czarnym kapeluszu i jasnym stroju, i córkę, którą piosenkarz starannie prasowany brzuchu dorastał. Pod obrazem Pink napisał następujący napis:

"Niespodzianka!".

Niespodzianka!

Ponadto dziś prasa została skierowana przez przedstawiciela śpiewaka Megan Kehoy z tymi słowami:

"Różowy jest w ciąży! Ona i jej mąż Carey Hart wkrótce będą mieć drugie dziecko. "
zobacz także
  • Pink i jej mąż Carey Hart i dzieci widzieli na spacerze po Manhattanie
  • Singer Pink prawie wyruszył na długo oczekiwany koncert, utkwił w windzie wraz z córką
  • Córki Pink czasami się wstydzi ... na wygląd śpiewaka!

Różowy sukces wszędzie

Alisha Moore, ten sam śpiewak Pink, żonatyMotocyklisty raper Gary Hart w 2006 roku. W lecie 2011 roku pojawiła się Willow Sage Hart. Zgodnie z założeniami fanów, drugie dziecko piosenkarki popowej zostanie urodzone w grudniu tego roku.

Rok temu wokalistka została wybrana Ambasadorem Dobrej Woli Funduszu Narodów Zjednoczonych ds. Dzieci. Jej zadaniem jest pozyskiwanie funduszy, które następnie przekazywane są organizacjom, które nadzorują żywienie dzieci w biednych krajach.

W swojej muzycznej karierze Pink możepochwalić się nie tylko talentem do śpiewania i pisania tekstów, ale także umiejętnością grania na różnych instrumentach muzycznych. Więc Pink można zobaczyć za perkusją, gitarą i różnymi klawiszami.

Podczas swojej kariery piosenkarka sprzedała ponad 140 milionów. Album, z którego tylko 16 milionów przypadało słuchaczom w Ameryce. Nagroda Grammy, najbardziej prestiżowa w Stanach Zjednoczonych, została wniesiona przez Trouble w 2003 roku z jej trzeciego albumu.

Różowy w piątek w Santa Monica

Piosenkarka ostrożnie chowała brzuch za torebką

Do tej pory Pink ukrywał swoją ciążę

Pink i jej mąż mają już córkę Willow

Rodzinny spacer słynnego piosenkarza

Wcześniej zachodnie media sugerowały, że Pink był w ciąży po raz drugi