Beyonce w myślach: polityka czy muzyka?

Aktywne obywatelstwo Beyoncé i jej mążJay Zi jest znany od dawna, ale nikt nie spodziewał się, że ambicje muzyczne i twórcze przestaną im zaspokajać. Para uczestniczy w licznych projektach charytatywnych i społecznych, jest ściśle związana z rodziną byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, a obecnie, zgodnie z informacjami o amerykańskich tabloidach, odbija się na karierze politycznej.

Beyonce z mężem po spektaklu

Czy Beyonce jest przygotowany na wybory?

Wcześniej zachodnie media rozważały tę opcjępojawienie się nowej postaci w establishmentu politycznego, ale opierał się na Dzhey Zi i jego niesamowitej ambicji. Kilka dni temu, tabloid Internecie MediaTakeOut brzmiał zupełnie odwrotny punkt widzenia: rodzina polegać na Beyoncé i jej doskonałą reputacją. Według dziennikarzy, zespół zespół piosenkarka zaprosiła konsultantów politycznych i opracowała strategię programu wyborczego. Tabloid twierdzi, że piosenkarka chce być kandydatem w 2018 roku na stanowisko Los Angeles środka.

Michelle Obama i Beyonce

Michelle Obama i Beyonce są przyjaciółmi i uczestniczą w projektach charytatywnych

Beyonce aktywnie angażuje się w projekty społeczne

Beyonce jest wolontariuszem wielu funduszy humanitarnych

Ambicje polityczne Beyonce - tabloid fiction MediaTakeOut!

Wiadomości o ambicjach politycznych BeyonceWiele pytań nie tylko wśród fanów, ale także w świecie show-biznesu. Dlatego oficjalni przedstawiciele rzucili się, aby dać dowód na plotki i upewnić się, że piosenkarka nie planuje zakończenia swojej kariery muzycznej.

zobacz także
  • Dzhey Zi skomentował relacji z Beyonce, „nie zostały one zbudowane na 100% prawdy”
  • Wyprodukowany przez Dzhey Zi ujawniły, że każda piosenka z albumu „4:44” został zatwierdzony przez Beyonce
  • Nowy album Dzhey Zi „4:44” wentylatory wstrząśnięty rewelacje z życia osobistego gwiazdy

Beyoncé nie zamierza zrezygnować z kariery muzycznej

W historii Ameryki było wiele przykładów,kiedy ludzie biznesu show stali się częścią elity politycznej państwa, więc prawdopodobieństwo, że Beyoncé lub jej mąż Jay Z będą chcieli przejawiać się w polityce, jest możliwe.

Star małżonkowie przyjaźnią się z rodziną byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych

Star małżonkowie przyjaźnią się z rodziną byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych