Ciąża Różowa gwiazda nagi

Wesoły Różowy, który zdołał się ukryćPiercing paparazzi jego ciąży i mówić swoim fanom, a jednocześnie na długą datę, nadal dzieli się z osobiście widzami. Na stronie wykonawcy w Instagram pojawiło się nowe zdjęcie, na którym nagie.

Niespodziewane informacje

W interesującej sytuacji 37-letniego PinkWiadomo jest niespodziewanie w listopadzie. Wewnętrzne publikacje zachodnie przyznały, że tę wiadomość przeoczyły. Wokalistka opowiadała o drugiej ciąży, publikując ładne zdjęcie ze starszą córką, 5-letnią Willow, która ją przytula, przytulając ją do okrągłego brzucha. Zmiany w figurze gwiazdy są tak oczywiste, że trudno ich nie zauważać.

W listopadzie Pink powiedziała, że ​​oczekuje dziecka

W listopadzie Pink powiedziała, że ​​oczekuje dziecka

Singer Pink

Blatant Snapshot

Kilka godzin temu w związku z Pink in InstagramPojawiła się dotykająca ramka. Nagi śpiewak siedzi na podłodze, przykrywając ją klatką piersiową, a córka przytuliła brzuch matki od tyłu. Na szyi przyszłej mamusi wisi masywne naszyjniki, a ręce Willow są ozdobione jasnymi bransoletami. W komentarzach Pink wkrótce napisał:

"W gnieździe".

Pregnant Pink udostępnił nagie zdjęcie

Pregnant Pink udostępnił nagie zdjęcie

Niespodzianka

W zeszłym tygodniu 41-letni mąż Pink, Carey Hart, powiedział magazyn People, że nie ujawnią płci dziecka, dopóki się nie urodzi. Nawiasem mówiąc, to była z Willow.

Motogonschik dodał, że marzy o swoim synu, ponieważ ma już małą księżniczkę. Carey szczerze przyznał, że bał się ewentualnej konkurencji między dziećmi tej samej płci.

Cary Hart, Pink i 5-letnia Willow

Cary Hart, Pink i 5-letnia Willow

zobacz także
  • Pink i jej mąż Carey Hart i dzieci widzieli na spacerze po Manhattanie
  • Singer Pink prawie wyruszył na długo oczekiwany koncert, utkwił w windzie wraz z córką
  • Córki Pink czasami się wstydzi ... na wygląd śpiewaka!

Dodaj, Pink i Carey Hart razem od 2001 roku. W 2006 roku miłośnicy zalegalizowali swój związek. Warto zauważyć, że to piosenkarka złożyła jej ofertę wybranemu.

Pink i jej mąż Carey Hart razem od 2001 roku

Pink i jej mąż Carey Hart razem od 2001 roku

Reporterzy złapali Pink w tym tygodniu w Beverly Hills

Różowy w tym tygodniu w Beverly Hills