Jennifer Lopez nawiązuje romans z Drake

Pasja w życiu osobistym amerykańskiej gwiazdyRóżnorodność Jennifer Lopez nie ustaje. Dopiero w ostatnich miesiącach mogła zostawić swojego młodego chłopaka Kaspera Smarta i pocałować podczas przemówienia z byłym mężem Marcem Anthony'm, powodując wiele plotek o nowej randze relacji między nimi. Co więcej, Lopez stał się najważniejszym "powodem" rozwodu Anthony'ego i jego żony Shannon de Lima. Jednak, jak się okazało, było to dopiero początek. W prasie pojawiły się informacje, że Jennifer skręca romans z kanadyjskim raperem Drake, który jest młodszy od niej przez 17 lat.

Drake

Drake

Dzhennifer Lopes

Dzhennifer Lopes

Drake i Jennifer są zakochane w sobie

Chociaż fani przyzwyczaili się do idei Lopezamoże wrócić do Anthony, Jennifer postanowiła założyć nowy związek. Kilka dni temu media donoszą, że 47-letni wokalista przygotowuje się do wydania nowej piosenki. Tym razem postanowiła śpiewać duet z Drake, a także oceniając zdjęcia, które pojawiły się w Internecie, trudno jest wymienić pracę. Na stronie Lopez w Instagram pojawił się selfie z wokalistą z raperem. Uśmiechnęli się słodko i wcale nie wstydzili się tym, że prawie się trzymali siebie nawzajem.

Drake i Jennifer Lopez

Drake i Jennifer Lopez

Informacje poufne dla ostatnich kilku osóbtygodni, Jennifer wielokrotnie była postrzegana w towarzystwie Drake, a według obserwatorów naocznych nie były to łatwe spotkania robocze. Oto jak pracownik pracowni nagrań skomentował relacje gwiazd:

"Pracując na torze, ciągle żartująuśmiecha się. To bardzo miło przyjrzeć się. Po pracy Drake i Jennifer zawsze wychodzą razem. Jak powiedział mi przyjaciel, wielokrotnie widział ich w restauracji. Wygląda na to, że mają powieść ".

Potem bliski przyjaciel rapera zrobił równie interesujące oświadczenie dla mediów:

"Drake i Jennifer są zakochane w sobie. Od kilku tygodni spotykają się i robią dobrze.

Jennifer Lopez łatwo uwiodła Drake'a, pomimo dużej różnicy wieku

Drake i Jennifer Lopez już sobie nawzajem swoich znajomych

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Drake pojawił się publicznie z nową miłością
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci

Lopez i wielu mężczyzn - to jest normalne

Wielu, którzy śledzą życie osobiste Jennifer,wiesz, że zawsze lubiła mężczyzn, bo była tylko trzy razy oficjalnie żonaty. Ponadto Lopez nie pogardza ​​i kocha romans, co miała olbrzymią różnorodność. Miłośnicy gwiazd to aktor Ben Affleck, raper P Diddy i wiele innych. Ostatnim był tancerz Casper Smart, który zresztą również jest młodszy od śpiewaka od 18 lat.

Jennifer Lopez i Mark Anthony

Jennifer Lopez i Mark Anthony

Jennifer Lopez i Casper Smart

Jennifer Lopez i Casper Smart

P Diddy i Jennifer Lopez

P Diddy i Jennifer Lopez

Ben Affleck i Jennifer Lopez

Ben Affleck i Jennifer Lopez