Różowy została mamą po raz drugi

Pink i jej mąż Carey Hart - kolejna para gwiazd, która w 2016 r. Stała się rodzicami. Małżonek nie chciał czekać do następnego roku i urodził się 26 grudnia.

Jeszcze jedno

Teraz 37-letnia różowa matka dwojga dzieci! Uzupełnienie w rodzinie wokalistyki i 41-letniego kierowcy-motocyklisty nastąpiło w poniedziałek. Miłośnicy, którzy już wychowują 5-letnią córkę Willow, mieli syna, którego nazwali Jameson Moon.

Wykonawca Pink i Cary Hart

Różowy i Cary Hart

Szczęśliwa mamo i treść tatusia

Pink nie ukrywał tak radosnego zdarzeniaod fanów. W środę na jej Instagramie pojawiły się dwa dotykowe zdjęcia. Na jednym z nich trzyma noworodka w ramionach i spogląda z miłością na śpiącą małą dziewczynkę, uśmiechając się w jej spaniu. Krótkie podpisy na zdjęciu brzmią:

"Jameson Moon Hart 12.26.16".

Różowy z nowonarodzonym synem

Różowy z nowonarodzonym synem

W innym obrazie chłopiec jest nadrukowany z tatą. Carey, siedząc w fotelu, traci swojego dziedzica. W komentarzach Pink napisał:

"Kocham mojego tatę."

Cary Hart z dziedzicem

Cary Hart z dziedzicem

zobacz także
  • Pink i jej mąż Carey Hart i dzieci widzieli na spacerze po Manhattanie
  • Singer Pink prawie wyruszył na długo oczekiwany koncert, utkwił w windzie wraz z córką
  • Córki Pink czasami się wstydzi ... na wygląd śpiewaka!

Przypomnijmy, bliski dodatek do Pink rodziny iCarey Hart, która wyszła za mąż za dziesięć lat temu w Kostaryce, została w listopadzie znana. Śpiewak sama to zgłosiła, pokazując zdjęcie, na którym jego córka Willow przytuliła się do ciężko brzemiennego brzucha.

Różowy z 5-letnią córką Willow

Różowy z 5-letnią córką Willow

Małżonkowie nie ukrywają, że to były dzieci, które zebrały ich razem. Przez piętnaście lat relacji rozeszli się i konwergowały kilka razy, ale po pojawieniu się skandali córki pozostały w przeszłości. Mamy nadzieję, że narodziny syna sprawią, że małżeństwo Pink i Carey stanie się jeszcze silniejsze.

Pink i Carey Hart z córką

Pink i Carey Hart z córką

Willow i Tata

Willow i Tata