Różowa pogratulowała mężowi Carey Hart w rocznicę ślubu, pisząc bardzo wzruszające

Czy zagraniczne gwiazdy pogratulują krewnym i bliskimświęta stały się istotne, korzystając z Internetu. Singer Pink nie szukał innego sposobu, aby poinformować swojego męża motocyklistę Cary'ego Harta o swoich uczuciach, ponieważ para wczoraj świętowała 11 lat małżeństwa.

Cary Hart i Pink

Cary Hart i Pink

Wzruszający obraz i delikatne słowa

Gratulujemy Pinkowi wyboru Instagrama. 7 stycznia na swojej stronie wokalistka opublikowała ramkę, w której całuje Hart, a pod jej słowami napisał:

"Carey, jestem szczęśliwy, bo mnie masz. Mówię wielokrotnie mniam, mniam, mniam i każde słowo - DZIĘKI za jeden rok wspólnego życia. Przypominasz mi niedźwiedzia, bardzo troskliwego i wrażliwego. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ mogę powiedzieć, że należysz do mnie. Dziękuję, że jesteś w moim życiu. "

Różowy pogratulował mężowi w dniu jego urodzin

Nawiasem mówiąc, taki piękny gest wokalisty nie pozostał bez uwagi fanów i przez dzień obraz i post pod nim pisano ponad 200 000 polubień.

zobacz także
  • Pink i jej mąż Carey Hart i dzieci widzieli na spacerze po Manhattanie
  • Singer Pink prawie wyruszył na długo oczekiwany koncert, utkwił w windzie wraz z córką
  • Córki Pink czasami się wstydzi ... na wygląd śpiewaka!

Relacja Pink-Carey nie zawsze była gładka

Po raz pierwszy stał się sławny piosenkarzna spotkanie z motocyklistą Hart, stało się znane w 2011 roku. Kilka lat później celebryci ogłosili separację, ale przez długi czas nie mogli żyć i znów zaczęli się spotykać. W 2006 r. Pink poślubił małżeństwo z Carey, ale po 2 latach ponownie uciekli. Kilka miesięcy później piosenkarka zorientowała się, że marzy o powrocie ukochanej. Jej decyzja, skomentowała w jednym z wywiadów:

"Raz dostałem telefon od Cary'ego i zaproponowałem, że będę śpiewałon na przyjęciu. Byłem oszołomiony, ale zdałem sobie sprawę, że to może być szansa, żeby wszystko naprawić. Gdybyś tylko wiedział, jak się przygotowałem i doświadczyłem. Zrobiłem wszystko, aby wyglądać niesamowicie i zrobić na nim wrażenie. Myślę, że ta sytuacja pomogła mi przemyśleć wszystko. Poza tym stworzyłem album pocztówek, które dostałem od Hart. Na samym końcu, umieściłem swoje zdjęcie we krwi i napisałem: "To ja w życiu bez ciebie", potem było dziecko z ramą. Skomentowałem to: "Może się zdarzyć." Później pojawiły się niepodpisane dokumenty dotyczące rozwodu. Poniżej napisałem słowa: "Musisz wszystko rozstrzygnąć".

Jednak Cary wrócił tylko 2 lata po incydencie. W 2011 roku aktorka i jej mąż mieli córkę, aw 2016 roku - syna.

W 2006 roku Pink poślubił Cary'ego Harta

W 2006 roku Pink poślubił Cary'ego Harta

Różowy z mężem i córką Willow

Różowy z mężem i córką Willow

Para miała syna, Jason Moon

Para miała syna, Jason Moon