Dzhennifer Lopes otrzymał od Drake prezent naszyjnik od Tiffany'ego

Wydaje się, że Drake ma poważne poglądy na temat Jennifer Lopez! Gwiazdy razem przez miesiąc, a raper już zaprezentował śpiewak diamentowy naszyjnik warty 100 000 dolarów z marki biżuterii Tiffany.

Ogromny kochanek

Drake i Jennifer Lopez, których powieść stała sięznany w grudniu, nabiera tempa. Choć gwiazdy nie są w pośpiechu oficjalnie potwierdzone, ich działania wykazują lepsze niż jakiekolwiek słowa. Znając miłość Lopez do biżuterii diamentowej, która po naśladowaniu Elizabeth Taylor, ma prawdziwą pasję do diamentów, kochanek dał jej cenny naszyjnik.

Drake i Jennifer Lopez

Drake i Jennifer Lopez

W Miłości

Zwiedzanie

Piękna rzecz

30-letni raper postanowił zadowolić 47-latekdziewczyna na Sylwestra, kładąc ją pudełko choinkowe z naszyjnikiem. Klejnot wykonany jest z platyny i na całej długości jest ozdobiony diamentami o kształcie gruszki i okrągłych w szesnastu karatach. Lopez nie nadawał się do zachwytu prezentacji i już 1 stycznia zaczął chodzić po naszyjniku na koncercie Drake w Las Vegas.

Naszyjnik z Tiffany

Naszyjnik z Tiffany

Dekoracja

Lopez zaprezentował prezent na nowy koncert Drake w Las Vegas

Lopez zaprezentował prezent na nowy koncert Drake w Las Vegas

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Drake pojawił się publicznie z nową miłością
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci

Nawiasem mówiąc, Jennifer kocha nie tylko otrzymanie, ale równieżrobić prezenty. Jednym z tych dni w sieci była szczera rolka na urodziny kuzyna śpiewaka Tiana Rios. Słynny krewny postanowił zadowolić urodziny, która jest fanem Cristiano Ronaldo, spotkanie z jej idolem. Najlepszy piłkarz świata nie zaprzeczył żądania Lopeza, który przybył na wakacje Tiana jako prezent, dając jej, zakłopotany szczęściem dziewczyny, ramion.