Dzhennifer Lopes boi się o swoje życie, ponieważ wentylatora

Jennifer Lopez, zdenerwowana decyzją sądu o sprawie stalkera, który ją ścigał, stracił przytomność i apetyt. Aktorka martwi się nie tylko dla siebie, ale boi się bezpieczeństwa swoich dzieci.

Dziwny wentylator

W ubiegłym roku 47-letnia Jennifer LopezPojawił się starszy chłopak, który zapłonął uczuciami wobec gwiazdy. Początkowo 64-letni Tim McLanahan codziennie wysyłał listownie, paczki z prezentami, strzegł jej za kulisami, a nawet ścigał samochód piękności, kiedy wyjechała z Los Angeles do Los Angeles. Potem gorliwy dżentelmen chciał się spotkać twarzą w twarz i skierował się na dziedziniec domu Lopeza, po czym został aresztowany przez policję.

Dzhennifer Lopes

Dzhennifer Lopes

Po incydencie człowiek opadł, ale dosłownieprzed świętami Nowego Roku, podobno nie lubił wiadomości o powieści śpiewaka i Drake, zabrał stare, wysyłając kwiaty z życzeniami szybkiego odzysku, choć Jay Lo nie myślał, żeby bolało.

Jennifer Lopez i Drake

Jennifer Lopez i Drake

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Zlecenie restauracyjne

Tym razem Jennifer nie tolerowała i zwróciła się do niegoZ prośbą o zakazanie McLanahan kontaktowania się z nią i zbliżania się do niej i członków jej rodziny na odległość ponad 100 metrów. Sędzia napisał tymczasowe zamówienie, którego ważność wygasła wczoraj, a dokument nie został przedłużony, pomimo wniosku Lopeza.

W komentarzach, które otrzymali prawnicyArtysta, powiada się, że sąd nie znalazł uzasadnienia prawnego do wydania nakazu stałego. Chociaż prawnicy sławni próbują rozwiązać ten problem, boi się uwolnić bliźniaków Maxa i Emmy z domu.

Jay Lo i jej dzieci

Jay Lo i jej dzieci