Jennifer Lopez udała się na kolację z Casperem Smart

Czy związek Jennifer Lopez i Casper Smart, Rihanna i Drake powracają do normalności? Drake podsycał komplementy byłego kochanka, a Jay Lo spotyka się z byłym chłopakiem.

Neskuchny wieczór

W poniedziałek bliski przyjaciel 47-letniej JenniferLopez Lia Remini i piosenkarka poszła do kubańskiej restauracji El Floridita z okazji urodzin przyjaciela. Następnie przyjazna firma nadal bawiła się w jednym z klubów nocnych w West Hollywood.

Kompromisowe zdjęcia

Paparazzi podążał za gwiazdami i od nichKamery nie ukrywały innego gościa imprezy, którego wygląd był dość nieoczekiwany. Na zdjęciach obok Jennifer i Leah zdobył byłego ukochanego piosenkarza 29-letniego Caspera Smarta. W rękach trzyma ogromny bukiet. Do kogo są kwiaty przeznaczone? Urodziny czy Lopez? Być może choreograf próbuje błagać o przebaczenie Jay Lo ...

Jay Law, Leah Remini i Casper Smart w poniedziałek w West Hollywood

Jay Law, Leah Remini i Casper Smart w poniedziałek w West Hollywood

para

Doves, które rozeszły się w zeszłym roku,przypuszczalnie z powodu zdrady młodego człowieka, spędził całą noc całą noc, tańcząc kilka tańców. Jednocześnie wewnętrzni mówią, że komunikacja gwiazd była pozbawiona romansu.

Jennifer Lopez i Casper Smart

Jennifer Lopez i Casper Smart

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Drake pojawił się publicznie z nową miłością
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci

Złe podejrzenia

Wszystko byłoby niczym, ale innym razem obecnym chłopakiemJennifer Rapper Drake również wyróżniał się, nazywając swoją dawną pasję Rihanna, z którą związany był z burzliwą relacją, "królową wszystkiego na świecie". Czy jest mały, ale zwyczajny krążownik? Ponadto, jeśli Drake wróci do Rihanny, Jay Law, oprócz Casper, ma byłego męża, Marc Anthony, który opuścił swoją żonę.

Lopez zostaje uznany za romans z Drake

Lopez zostaje uznany za romans z Drake

Jennifer Lopez i Mark Anthony

Jennifer Lopez i Mark Anthony

Rihanna i Drake

Rihanna i Drake