Dzhennifer Lopes i Drake nie są już razem

Przez dwa miesiące Jennifer Lopez i Drake trzymali swojefani ignorancji, okresowo intrygują publiczność swoimi wspólnymi zdjęciami i występami publicznymi. Pasja nowości w ich związku zanika i ich romans nie przetrwał w życiu codziennym.

Klasyczny scenariusz

Zachodnie media informują o rozstaniu 47-latkaJennifer Lopez i 30-letni Drake, których związek rozwijał się bardziej niż gwałtownie. Raper zrobił ukochane drogie prezenty, a ona przedstawiła go swoim dzieciom. Wszyscy czekali na oficjalne pojawienie się gwiazd w jakimś świeckim spotkaniu, gdzie w galerii zdjęć, z ich pocałunkami, potwierdzili powagę powieści.

Jay Lo

Jay Lo

Drake

Drake

Szalona grafika i przywódcy z natury

Marzenia fanów Jay Lo, którzy mieli nadzieję, że onaodnajdzie kobiece szczęście w ramionach Drake'a, złamane. Źródła z najbliższego otoczenia gwiazd zgłosiły przerwę w ich związku. Artyści mają ze sobą wiele wspólnego, ale nie są gotowi poświęcić pracy dla rozwoju stosunków.

Chodzi o sprawdzenie uczuć? Jennifer i Drake nie kłócili się i nadal mogą być zjednoczeni, donosi jeden z informatorów. Inne źródło zaprzecza mu, mówiąc, że te dwa, mimo wspólnych zainteresowań (i Drake'a i Jay Lo kochają muzykę i uwielbiają się bawić), są mało prawdopodobne, aby być razem, są zbyt ambitne i nie są gotowe do bycia prowadzonym.

Jennifer Lopez i Drake

Jennifer Lopez i Drake

Jennifer Lopez i Drake

para

para

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Drake pojawił się publicznie z nową miłością
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci

Czy wiadomość o nieporozumieniu pary podobała się byłej raper Rihannie, która gwałtownie zareagowała na powieść dawnego faceta?