We Włoszech znalazł pierścionek skradziony z Kim Kardashian

Odkąd rozbój Kim Kardashian prawiesześć miesięcy, ale do tej pory policja nie zdołała zwrócić teledium skradzionego z jej wartości. Tego samego dnia Kim miał szansę odzyskać sławny pierścionek z brylantem, który straciła w tej fatalnej nocy.

Dobra wiadomość

Klejnot bardzo podobny do diamentuPierścionek skradziony z Kim Kardashian w Paryżu na początku października bieżącego roku, o wartości 4 milionów euro, został znaleziony we Włoszech. Dekoracje zostały wystawione na sprzedaż w jednym z sklepów z biżuterią. Nazwa magazynu, a także miasto, w którym się znajduje, nie jest ujawniana w interesie dochodzenia.

Pierścień 20 karatowy Lorraine Schwartz Kim

Pierścień 20 karatowy Lorraine Schwartz Kim

We Włoszech pokazano pierścień podobny do tego, który został skradziony z Kim Kardashian

We Włoszech pokazano pierścień podobny do tego, który został skradziony z Kim Kardashian

Naucząc się tak zachęcających informacji, KardashianZasobiralsya na wybrzeżu Półwyspu Apenińskiego, aby osobiście zidentyfikować pierścień. Strażnicy z rzędu zażądali żony Kanye Westa Kanye West, aby nie spieszyć się i czekać, aż przeprowadzą egzamin.

Pierścień podwójny

Po tym, jak napastnicy ją uprowadziliBiżuteria na rynku biżuterii pojawiła się wiele palców, podobnie jak skradziony pierścień Kardashian, który jest potrzebny. Dlatego, we Włoszech, być może jest diamentową kopią pierścienia Kim.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

zobacz także
  • Kim Kardashian nie oszczędza się w szkoleniu po wyglądzie „prawdomównych” obrazów w mediach
  • Kim Kardashian kupiła zegarek Zhaklin Kennedi
  • Zdjęcia rezydencji Kayli Dzhenner stały się znane publicznie

Według świeckiej lwicy, w jej zaginięciuwystrój był kamień 20-karatowego, ale w wynikach - 22 karatów. Ponadto napastnicy gangu zaatakowali Kardashian, którzy zostali zatrzymani przez francuskich stróżów prawa zaczął zeznawać, mówiąc, że prawdopodobnie, kamień z gwiazdami już pierścienia owany sprzedawców, ponieważ tylko w ten sposób może być sprzedawany bez ryzyka lub nadmiernego hałasu.